Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Małgorzata Lubelska - wiceprezeska Kompanii Piwowarskiej obejmie nową, globalną rolę w europejskiej strukturze Asahi Group Małgorzata Lubelska - wiceprezeska Kompanii Piwowarskiej obejmie nową, globalną rolę w europejskiej strukturze Asahi Group

  Małgorzata Lubelska - wiceprezeska Kompanii Piwowarskiej obejmie nową, globalną rolę w europejskiej strukturze Asahi Group

  Małgorzata Lubelska, obecnie piastująca pozycję wiceprezeski ds. marketingu Kompanii Piwowarskiej, od 1 czerwca 2024 r. obejmie nowe stanowisko dyrektorki kategorii i marek globalnych, w europejskiej strukturze Asahi Group, do której należy Kompania Piwowarska.

  W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za kształtowanie i wdrażanie strategii rozwoju kategorii oraz rozwój globalnych marek Asahi Group współpracując z lokalnymi rynkami w Europie, a także na wybranych rynkach w Ameryce oraz Azji.

  – Niezmiernie cieszę się z nadchodzących wyzwań i możliwości, jakie stwarza moje nowe stanowisko. To kolejny krok w karierze i jestem szczególnie zafascynowana ogromnymi możliwościami ekspansji i dalszego rozwoju naszych marek na rynkach, w szczególności poza Europą - komentuje Małgorzata Lubelska.

  Małgorzata Lubelska dołączyła do zespołu Kompanii Piwowarskiej na stanowisko wiceprezeski ds. marketingu w marcu ubiegłego roku. Na tym stanowisku z sukcesem realizuje cele strategiczne firmy, w szczególności rozwój portfolio marek premium oraz segmentu piw bezalkoholowych, transformację cyfrową oraz zwiększenie efektywności wydatków marketingowych udowadniając, że jest bardzo skuteczną, doświadczoną i pełną pasji ekspertką w dziedzinie marketingu. Małgorzata odgrywa także ważną rolę w kształtowaniu standardów branży: pełni funkcję przewodniczącej Rady Nadzorczej Polskiej Organizacji Reklamodawców oraz działa w Customer Advisory Board w Meta.

  Małgorzata rozpoczęła swoją karierę w PepsiCo w 1995 r., a następnie przez 11 lat pracowała w firmie Heineken, pełniąc różne globalne i lokalne funkcje marketingowe. Dwukrotnie wyróżniona tytułem Dyrektora Marketingu Roku; jest wielokrotną laureatką nagród branżowych; a także jurorką w konkursie EFFIE w Polsce, Europie oraz globalnie.

  Kompania Piwowarska jest częścią Asahi Europe & International, która od listopada 2020 roku obejmuje 19 browarów w 8 krajach europejskich. Właścicielem AE&I jest Asahi Group Holdings – grupa notowana na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która prowadzi działalność w segmencie piw, alkoholi mocnych, napojów bezalkoholowych, a także żywności, zajmując czołowe pozycje na rynkach w Europie oraz Azji i Pacyfiku.

  Opublikowano: 11.04.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.