Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  16.08.2021

  Lech Polish Hip-Hop Music Awards już za 4 dni! Na wszystkich Wrocławian czeka moc atrakcji

  Lech Polish Hip-Hop Music Awards to największe wydarzenie muzyczne tego roku, które odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala rozdania nagród połączona z  koncertami ma na celu uhonorowanie artystów dumnie reprezentujących najbardziej dziś popularny gatunek muzyczny w Polsce. Jednak to nie koniec atrakcji! Przed Halą Stulecia rozstawiona zostanie niebiletowana strefa marki Lech, a w niej foodtrucki, chill-zone oraz scena muzyczna.

  Wrocław nową stolicą hip-hopu.

  19 sierpnia oczy wszystkich fanów hip-hopu zwrócą się ku legendarnej Hali Stulecia. Na scenie, podczas pierwszej edycji gali LPHHMA wystąpią: Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC, Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar, Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM. Raperzy podczas koncertów otrzymają niecodzienny support. O muzyczne tło do utworów zadba Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że jest to niecodzienne widowisko na ogromną skalę, a Wrocław na stałe zapisze się na kartach historii jako miasto wspierające polski hip-hop.

  Gratka dla Wrocławian 

  Oprócz wydarzenia wewnątrz hali, na wszystkich Wrocławian będzie czekać specjalnie przygotowana strefa, w której moc orzeźwienia zapewni marka Lech – sponsor tytularny gali. Strefę można odwiedzać od godziny 14:00 aż do późnych godzin nocnych. To przestrzeń do spędzenia wolnego czasu w wyjątkowej atmosferze, z dobrą muzyką i z różnymi atrakcjami takimi jak np. fotobudki, a także chill-zone, z piwami marki Lech oraz innymi z portfolio Kompanii Piwowarskiej. Dodatkowo na terenach przed halą rozstawione zostaną foodtrucki z różnorodną ofertą kulinarną. W strefie marki Lech na kilka godzin przed galą będzie można wygrać także dodatkowe wejściówki na Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Szczegóły konkursu zostaną podane na miejscu w dniu wydarzenia. Otwarta strefa rozrywki przed Halą Stulecia to miejsce dostępne dla wszystkich Wrocławian.