Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

  Lepsza Przyszłość 2030

  Dokładamy starań, aby prowadząc naszą działalność minimalizować jej wpływ na środowisko naturalne. Robimy to z myślą o nas i o następnych pokoleniach.

  Nasza strategia
  Lepsza Przyszłość 2030

  Zrealizujemy naszą strategię Lepsza Przyszłość 2030,
  gdy wszyscy się w nią zaangażujemy i każdy z nas odegra w niej swoją rolę

  Nasza strategia
  Lepsza Przyszłość 2030

  Zrealizujemy naszą strategię Lepsza Przyszłość 2030,
  gdy wszyscy się w nią zaangażujemy i każdy z nas odegra w niej swoją rolę

  Kompania Wolontariuszy

  Program wolontariatu pracowniczego Kompania Wolontariuszy powstał dzięki wolontariuszom i dla wolontariuszy, którzy z potrzeby serca chcą zmieniać świat na lepsze pomagając ludziom i troszcząc się o planetę.

  Wolontariusze – pracownicy Kompanii Piwowarskiej – niezawodni, zawsze pełni energii, wspierają instytucje i organizacje pozarządowe dzieląc się swoim czasem i umiejętnościami, a Kompania Piwowarska umożliwia im działanie, także w czasie pracy, zapewniając wsparcie organizacyjne i finansowe.

  Największym projektem wolontariatu pracowniczego w Kompanii Piwowarskiej jest udział w Szlachetnej Paczce, do której przyłączyliśmy się w 2016 r. W tegorocznej, 21 edycji, w pomoc potrzebującym zaangażowało się blisko 1700 pracowników, których prace koordynowało 57 liderów. W Weekend Cudów do 57 potrzebujących rodzin dotarły świąteczne podarunki od Kompanii Piwowarskiej.

  – Każdego roku Szlachetna Paczka jest wyjątkowym wydarzeniem w naszej firmie. Pomimo trudności związanych z pandemią Covid-19, nasi pracownicy ponownie całym sercem zaangażowali się w projekt, osiągając jeszcze lepsze rezultaty niż w poprzednich edycjach. W tym roku liderzy i ich zespoły poświęcili 2114 godzin na zakupy, pakowanie i dostarczenie 876 paczek dla potrzebujących.

  Małgorzata Walędzińska-Półtorak, Manager ds. programów zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej

  Nasi wolontariusze wspierają lokalne społeczności i organizacje pozarządowe przez cały rok. Poza Szlachetną Paczką, jest to np. program Postaw na Ruch zachęcający pracowników do aktywności sportowej. W tym programie kilometry pokonywane przez wolontariuszy w trakcie różnych aktywności sportowych są zamieniane na wsparcie finansowe dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu.

  Ostatnie projekty