Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Kariera
  Kariera
  Kariera
  Kariera
  Kariera

  Aktualne oferty

  W Kompanii Piwowarskiej zatrudniamy około 2 700 osób w takich działach jak: marketingu, sprzedaży, produkcji, łańcuchu dostaw, finansach, prawnym, korporacyjnym (Corporate Affairs) oraz personalnym (HR). Kompania Piwowarska, będąc częścią Grupy Asahi, daje możliwość rozwoju w ramach szerszej struktury.

  Nasi pracownicy znajdują zatrudnienie w wielu lokalizacjach w całej Polsce: w naszych browarach (Poznaniu, Tychach i Białymstoku), biurze w Warszawie i biurach terenowych sprzedaży w całej Polsce.

  Jeśli chcesz z nami pracować, przejrzyj aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko.

  Jeśli aktualnie nie ma dla Ciebie idealnej oferty pracy - zostaw nam swoje CV!

  Trophy

  Kompania Piwowarska
  najlepiej ocenionym pracodawcą
  w branży FMCG w Polsce

  Dowiedz się więcej

  Kogo zatrudniamy?

  Zatrudniamy zarówno profesjonalistów z dużym doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów, którym umożliwiamy zrobienie pierwszych kroków w karierze zawodowej. Szukamy osób, które są otwarte na wyzwania, odpowiedzialne i które chętnie będą zgłębiać wiedzę o interesującej, piwnej kategorii.

  Kogo szukamy?

  Chętnie przyjmiemy do naszych zespołów osoby, które posiadają wysokie umiejętności liderskie i potrafią współpracować w różnorodnych zespołach. Nasi pracownicy powinni być otwarci na wyzwania, ciekawi i odważni, a także odpowiedzialni. Poszukujemy osób, które mają wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, biegle posługują się językiem angielskim, a przede wszystkim - mają pasję do pracy w fascynującej kategorii piwnej.

  Etap I

  Aplikacja online lub kontakt bezpośredni ze strony działu HR.

  Etap II

  Spotkanie z przedstawicielem działu HR i bezpośrednim przełożonym.

  Etap III

  Udział w badaniach dotyczących danej roli, z których otrzymasz indywidualny feedback.

  Etap IV

  Spotkanie z przełożonym najwyższego szczebla.

  Dlaczego warto pracować w Kompanii Piwowarskiej?

  Dlatego, że oferujemy przyjazną i nieformalną atmosferę i niezwykle interesującej kategorii piwnej. Zapewniamy, że otaczać Cię będą współpracownicy z pasją,
  a na co dzień będziesz mieć okazję do pracy przy największych projektach oraz lokalnych i globalnych markach piwnych. Do tego będziesz mieć możliwość wszechstronnego rozwoju w różnych działach, nowoczesne środowisko pracy, duży wybór benefitów pracowniczych - w tym puby dostępne dla wszystkich pracowników KP.

  Kogo szukamy?

  Praca w Kompanii Piwowarskiej to nie tylko świetna przygoda, ale także największe projekty, dlatego poszukujemy osób, które posiadają status studenta 3, 4, 5 roku lub absolwenta, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i przywódczych, a także umiejętności pracy w zespole i płynną znajomość języka angielskiego. Idealny kandydat jest otwarty na wyzwania, kreatywny, odważny i odpowiedzialny.

  Etap I

  Publikacja ogłoszenia
  Pierwszy etap to publikacja ogłoszenia na kp.pl oraz wybranych portalach pracy. Może być to portal społecznościowy lub wydanie gazety lokalnej.

  Etap II

  Zbieranie aplikacji od kandydatów
  Dane kandydatów gromadzone są elektronicznie poprzez system ułatwiający nam zbieranie wszystkich aplikacji w jednym miejscu. Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza oraz o załączenie potrzebnych dokumentów aplikacyjnych. Na tym etapie weryfikowane są także aplikacje kandydatów, którzy spontanicznie przesłali swoje CV do naszej bazy.

  Etap III

  Selekcja aplikacji
  Zespół ds. rekrutacji dokonuje wyboru osób spełniających nasze oczekiwania. Tym samym dla wielu jego uczestników jest to etap decydujący. Jeżeli nie zostaniesz zakwalifikowany do dalszego etapu poinformujemy Cię o tym fakcie.

  Etap IV

  Weryfikacja umiejętności
  W zależności od stanowiska kolejne etapy mogą składać się z wywiadów telefonicznych, testów umiejętności i testów językowych. Możesz zostać zaproszony do udziału w Assessment Centre.

  Etap V

  Rozmowa kwalifikacyjna
  W przypadku pomyślnego wyniku wywiadu lub testów, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Będziesz mieć okazję spotkać się z przełożonym oraz osobą z działu personalnego (HR). Dbamy o to, by dany kandydat spotkał się przynajmniej z dwoma osobami, aby mieć pewność, że nasza ocena jest obiektywna.

  Etap VI

  Spotkanie z przełożonym
  Ostatni etap to spotkanie z przełożonym wyższego szczebla. Jeśli przejdziesz ten etap pozytywnie – witamy w KP!

  Ogłoszenie

  Dokładnie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem - zarówno pod kątem obowiązków związanych z danym stanowiskiem, jak i wymagań stawianych kandydatom. Wyobraź sobie swój typowy dzień w pracy oraz zadania, z jakimi musiałbyś się mierzyć. Jeśli tego właśnie szukasz i jesteś w stanie spełnić nasze oczekiwania, napisz do nas. Twoje doświadczenie i kompetencje będą weryfikowane już na początkowym etapie procesu rekrutacji.

  Dokumenty aplikacyjne

  Wymaganym przez nas dokumentem jest CV, ale możesz wysłać również list motywacyjny. W trakcie aplikowania możesz zostać poproszony także o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Zadbaj o to, by dokumenty aplikacyjne były „uszyte na miarę”, nie wysyłaj wielu tych samych aplikacji, potraktuj indywidualnie każdego pracodawcę.

  CV

  Jest to twoja wizytówka, na podstawie której podejmujemy decyzję o zaproszeniu Ciebie do kolejnego etapu rekrutacji. Warto zatem poświęcić nieco czasu, aby tak przygotować dokument, by zachęcał do zaproszenia na spotkanie właśnie Ciebie. To, na co warto zwrócić uwagę:

  • przygotuj dokumenty w wymaganej wersji językowej,
  • gdy decydujesz się na załączenie zdjęcia- zadbaj, żeby było aktualne i profesjonalne,
  • przy opisie doświadczenia zawodowego, oprócz nazwy pracodawcy, okresu, w którym pracowałeś i nazwy stanowiska – wypunktuj zakres obowiązków czy zadania, które miałeś okazję realizować,
  • podkreśl doświadczenia pozazawodowe i zainteresowania jeśli są związane z pracą,
  • charakter CV powinien być zgodny z charakterem pracy, o którą się ubiegasz,
  • uważaj z koloryzowaniem swoich osiągnięć - pamiętaj, że to, co o sobie napisałeś, będziesz musiał potwierdzić podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zawsze dołączaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  List motywacyjny

  U nas jest nieobowiązkowy, ale chętnie go przeczytamy i dowiemy się więcej o Tobie. List powinien być przemyślany - pokaż, że jesteś kandydatem, na którego powinniśmy się zdecydować. Wyjaśnij, dlaczego Kompania Piwowarska jest firmą, w której chciałbyś pracować. Opisz najciekawsze doświadczenia i projekty, w których uczestniczyłeś, pokaż, że jesteś dobrym kandydatem na dane stanowisko. Wyjaśnij wszystkie niejasne informacje zawarte w CV, np., dlaczego, mieszkając w Gdańsku, aplikujesz na stanowisko w Warszawie.

  Przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej

  Przed rozmową kwalifikacyjną:

  • przypomnij sobie ciekawe zadania i projekty, w których brałeś udział - na pewno o nie spytamy w trakcie rozmowy,
  • przygotuj odpowiedzi na typowe pytania (w tym o oczekiwania finansowe),
  • zdobądź informacje o firmie zaglądając na stronę internetową: poznaj marki, zapoznaj się z branżą, w której chcesz pracować,
  • przygotuj pytania dla rekrutującego - podczas rozmowy będziesz miał okazję je zadać; pracodawcy zależy na tym, abyś w trakcie spotkania uzyskał informacje niezbędne do podjęcia decyzji o współpracy z Kompanią Piwowarską,
  • zadbaj o swój wygląd i dobre samopoczucie,
  • bądź sobą,
  • nie spóźnij się, a jeśli nie możesz przybyć na spotkanie w umówionym terminie - poinformuj nas o tym telefonicznie, na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie, gdyż szanujemy kandydatów, którzy szanują nas.

  Dlaczego warto pracować w Kompanii Piwowarskiej

  Jesteśmy liderem branży piwowarskiej w Polsce stale doskonalącym swoje działania i dążącym do zrównoważonej przyszłości. Na co dzień z pasją realizujemy naszą misję dotrzymywania obietnicy doskonałego smaku i czynienia życia przyjemniejszym. Za naszym sukcesem stoją trzy browary o setkach lat tradycji, doświadczeni piwowarzy i ponad 2700 ambitnych i utalentowanych pracowników.

  Sprawdź jak działamy

  Cieszymy się, że nasze marki są najczęściej wybierane przez Polaków i jesteśmy dumni, że za flagowymi markami Kompanii Piwowarskiej stoją zaangażowani ludzie konsekwentnie działający na rzecz środowiska i społeczności: www.funduszzubra.pl

  Działamy globalnie

  Jesteśmy częścią Asahi Europe & International należącej do japońskiej Grupy Asahi – globalnej marki na rynku piwa, napojów spirytusowych, bezalkoholowych i żywności. www.asahiinternational.com

  W dobrej kompanii

  Wspólnie tworzymy w pracy dobrą atmosferę, w której szybko się odnajdziesz i poczujesz częścią dobrej kompanii.

  Skala prowadzonego przez nas biznesu postawi przed Tobą wyzwania, które pozwolą Ci na rozwój, zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia. Nasza praca jest interesująca i złożona – dzięki temu będziesz miał szansę zostać ekspertem w swojej dziedzinie.

  Nasza kultura organizacyjna bazuje na otwartości i sprawiedliwym podejściu. Popiera wyrównywanie szans i przełamywanie szkodliwych stereotypów. Różnorodność, równość i integracja są dla Grupy Asahi priorytetami w budowaniu biznesu tak różnorodnego, jak otaczający nas świat.

  Shine as you are

  Shine AS YOU ARE – globalna wewnętrzna kampania Asahi oraz platforma do dyskusji i kształtowania naszej agendy w zakresie Różnorodności, Równości i Integracji.

  Karta różnorodności

  Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które 10 lat temu podpisały Kartę Różnorodności.

  Lead Network

  Jesteśmy członkiem LEAD Network.

  Poznaj nasze wartości i zachowania

  Wartości są fundamentem naszej kultury i odzwierciedlają się w sposobie, w jaki podchodzimy do pracy i biznesu, do siebie nawzajem oraz do konsumentów i kontrahentów.

  Podejmowanie wyzwań
  i innowacyjność

  przyglądanie się naszej pracy przez pryzmat tego, co możemy zrobić lepiej; umiejętność adaptacji do zmiennych warunków i zdolność tworzenia nowych rozwiązań.

  Doskonała jakość

  staranna selekcja surowców do warzenia piwa oraz kultywowanie najlepszych tradycji piwowarskich w naszych browarach o kilkusetletniej historii.

  Inspiracja

  czerpanie jej ze spotkań z innymi ludźmi, wymiany doświadczeń, słuchania tego, co mówią oraz z uważnej obserwacji.

  Nasze zachowanie firmowe. Jesteśmy:

  Zaangażowani

  dotrzyjmujemy słowa

  Odważni

  cokolwiek robimy, robimy to w sposób jasny i zdecydowany

  Współpracujący

  jesteśmy silniejsi, kiedy działamy razem

  Wspierający

  wspieramy innych, aby w pełni wykorzystywali swoje możliwości

  Ciekawi

  mamy otwarte umysły i poszukujemy doskonalszych rozwiązań

  Benefity

  Nasi pracownicy korzystają z:

  health insurance

  Prywatnej opieki medycznej
  Medicover (dla pracownika i członków rodziny)

  fitness

  Programu
  MyBenefit i karty Multisport

  beer

  Deputatu piwnego i firmowych pubów przy browarach oraz w biurze w Warszawie

  insurance

  Dofinansowania do ubezpieczenia

  cafeteria

  Dofinansowania posiłków w stołówkach pracowniczych przy browarach

  loan

  Pożyczek na atrakcyjnych warunkach

  Dla nas i dla następnych pokoleń
  Zrównoważony rozwój. Planeta.

  Nasza strategia „Lepsza Przyszłość 2030” stanowi mapę drogową zmian na lepsze firmy i otoczenia, obrazując nasze myślenie o nadrzędnym celu działalności - tworzeniu wartości wspólnej - korzyści dla planety i społeczeństwa.
  Dołączając do Kompanii Piwowarskiej staniesz się częścią zmian, które wprowadzamy dla lepszego świata. Nasza strategia zobowiązuje do działania na rzecz realizacji celów społecznych i ekologicznych wszystkich pracowników i wszystkie części naszego biznesu.
  Już dzisiaj zapotrzebowanie naszych browarów na energię elektryczną jest w 100 proc. pokrywane energią pochodzącą z wiatru.
  Do uwarzenia 1 l piwa zużywamy 2,78 l wody, co jest jednym z najlepszych wyników w Europie. Utworzyliśmy i finansujemy system zbiórki z rynku butelek wielokrotnego użytku, którego efektywność sięga 90 proc.

  Dowiedz się co jeszcze robimy dla ludzi i planety z naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju

  Lepsza Przyszłość 2030

  Program Postaw na Ruch

  Postaw na Ruch Postaw na Ruch

  To firmowy program zachęcający i dopingujący pracowników do regularnej aktywności fizycznej. Dla każdego kto lubi ruch i dba o kondycję fizyczną, a także dla osób początkujących w sportowej aktywności. Dodatkową motywacją dla uczestników programu jest możliwość pomocy innym. Każdy kilometr pokonany w trakcie aktywności sportowych jest zamieniany np. na wsparcie finansowe dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu - podopiecznych Fundacji Poland Business Run.

  W 2021 r. uczestników programu regularnie dopingował do treningów mistrz olimpijski Robert Korzeniowski, dzieląc się swoim doświadczeniem i sportową wiedzą. W efekcie blisko 700 pracowników pokonało łącznie niemal 510 000 km, spędzając na aktywnościach sportowych 3 678 490 min.

  Postaw na Ruch

  Kompania Wolontariuszy

  Pracownicy Kompanii Piwowarskiej są zaangażowani, odważni, ciekawi, współpracujący i wspierający nie tylko w pracy, ale również w relacjach z naszym otoczeniem.

  64% naszych pracowników jest aktywnie zaangażowanych w wolontariat – przez cały rok wspierają lokalne społeczności i organizacje pozarządowe działające dla dobra ludzi i planety.

  Dzięki Kompanii Wolontariuszy nasi pracownicy mogą pomagać potrzebującym w swoim najbliższym otoczeniu zgłaszając pomysły pomocy, angażując w nie współpracowników oraz uzyskując wsparcie finansowe, rzeczowe i organizacyjne ze strony naszej firmy.

  Program wolontariatu pracowniczego Kompania Wolontariuszy powstał dzięki wolontariuszom i dla wolontariuszy troszczących się o lokalne społeczności i środowisko naturalne.
  Od lat z energią i otwartością, a przede wszystkim z potrzeby serca, nasi wolontariusze angażują się w działalność prospołeczną i proekologiczną na rzecz instytucji i organizacji pozarządowych.

  Szlachetna Paczka

  Największym projektem wolontariatu pracowniczego jest udział w Szlachetnej Paczce, do której przyłączyliśmy się w 2016 r.

  W tegorocznej edycji w pomoc potrzebującym zaangażowało się blisko 1700 pracowników, których prace koordynowało 57 liderów. W Weekend Cudów do 57 potrzebujących rodzin dotarło 876 świątecznych paczek od Kompanii Piwowarskiej.

  Zostaw cv

  Wybierz do 5 plików, rozmiar do 2MB, typy:
  pdf, doc, docx, ppt, pttx, xls, xlsx

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kompania Piwowarska S.A. [rozwiń] z siedzibą w Poznaniu (61-285), przy ul. Szwajcarskiej 11, dalej KP. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie KP danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pani/Pana dane osobowe objęte niniejszym formularzem zostały powierzone Spółce Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 16 w celu wsparcia procesu udzielania odpowiedzi na zadane pytania.

  GoGraduates - program talentowy

  To nie jest program stażowy. To jest program talentowy. Nazwa naszego programu to połączenie dwóch słów Glocal czyli znajdujący się pomiędzy poziomem lokalnym a globalnym oraz Oportonities - szansa, możliwości.

  Każdy uczestnik programu trafi do konkretnego obszaru w naszym biznesie - łańcuch dostaw, finanse, marketing, produkcja. Program trwa 2 lata i przeznaczony jest dla absolwentów (maksymalnie 2 lata po zakończeniu studiów).

  Poznajesz inspirujących ludzi

  Masz możliwość prowadzenia własnych projektów - ponieważ program szyty jest na miarę twoich możliwości i mocnych stron

  Przekroczysz granicę nie tylko swoich możliwości, ale również możesz mieć szansę na pracę w międzynarodowych strukturach Asahi

  Będziesz mieć możliwość przyśpieszenia swojej kariery zawodowej i zdobycia doświadczenia w biznesie

  Masz wsparcie mentora oraz najlepszych ekspertów

  W trakcie trwania programu będziesz mieć okazję do:

  • Zrozumienie szerszego kontekstu biznesowego

  • Rozwoju umiejętności interpersonalnych i przywódczych

  • Rozwoju umiejętności menedżerskich i zarządzania projektami

  • Nauki poprzez bezpośredni kontakt z naszymi starszymi liderami

  • Doświadczenie pracy w wielofunkcyjnych i międzynarodowych zespołach

  • Rozwoju postawy ciągłego uczenia się

  Czego absolwenci mogą się spodziewać:

  • rotacji w różnych rolach i potencjalnie międzynarodowego stażu (w ramach struktur Asahi)
  • kontakt z liderami, ekspertami oraz spotkań z Zarządem
  • szkoleń z zakresu przywództwa
  • mentora i kumpla, który pomoże w codziennej pracy

  Czego oczekujemy:

  • zaangażowania
  • współpracy
  • ciekawości
  • ambicji
  • pasji
  • odwagi

  Oczami GoGraduates 2022/2023

  Tomek: Tomek zaczynał swoją karierę w KP już jako 19-latek pracując jako operator rozlewu. W ramach programu miał już okazję prowadzić własne projekty w obszarze dystrybucji, gdzie bezpośrednio zajmował się transportem i logistyką kliencką. Obecnie zdobywa doświadczenie w dziale planowania odpowiadając za projekty związane z optymalizacją w obszarze importu i eksportu, a już w czerwcu czeka na Tomka wyjazd do Pilzna gdzie będzie miał okazję zdobyć doświadczenie w innowacyjnym projekcie związanym z wysokim składowaniem.
  Filip: swoją przygodę z KP rozpoczął od rozlewu w Lech Browary Wielkopolskie, gdzie pracował nad optymalizacją linii produkcyjnych, ujednoliceniem systemu zbierania danych produkcyjnych i mapowaniem pracy maszyn. W Dziale Techniki, zajmował się analizowaniem danych dotyczących zużycia energii elektrycznej i cieplnej w browarze oraz udziałem w rozwoju opomiarowania przesyłu mediów na terenie całego browaru. Od stycznia 2023 w Browarze Grolsch prowadzi projekty optymalizacyjne i od maja wraca do Poznania, aby zgłębiać tajniki produkcji piwa.
  Program GG daje możliwości poznania procesów funkcjonujących w firmie oraz  rozumienia specyfiki pracy różnych działów, co pozwala szerzej spojrzeć na cały biznes. W tym programie naprawdę czuję, że mam wpływ na to co będzie się działo i jak to coś będzie robione.
  Program GG daje możliwości poznania procesów funkcjonujących w firmie oraz  rozumienia specyfiki pracy różnych działów, co pozwala szerzej spojrzeć na cały biznes. W tym programie naprawdę czuję, że mam wpływ na to co będzie się działo i jak to coś będzie robione.
  Przystąpienie do programu mocno wpłynęło na poszerzenie perspektyw na to, jak można kształtować swoją zawodową przyszłość. Dobre i adekwatne wyzwanie może oznaczać satysfakcje oraz dobrą zabawę, a uzupełnienie całości o feedback umożliwiło mi głębsze poznanie słabych stron, nad którymi muszę jeszcze popracować.
  Dzięki programowi zyskałam dużą pewność siebie w tym, co robię. Lepiej weryfikuję szanse i zagrożenia związane z danym projektem, wykorzystuję "na nowo" zdobytą wiedzę, zauważam analogie. Możliwość udziału w programie jest dla mnie nie lada gratką, zwłaszcza ze względu na możliwości pracy w międzynarodowych strukturach Grupy Asahi.
  Nikodem: w pierwszym etapie znalazł się w dziale kontrolingu finansowego. Był odpowiedzialny za zautomatyzowanie i dostosowanie narzędzia do potrzeb partnerów biznesowych KP oraz odbył rotację w dziale zarządzania przychodami. Obecnie Nikodem wspiera naszych kolegów z Birra Peroni i realizuje kolejne projekty w Rzymie.
  Emilia: pierwsze etapy GG odbyła w zespole marki Tyskie i Lech, gdzie pracowała nad ogólnopolskimi kampaniami promocyjnymi. Emilia w 2023 rozpoczęła swoją międzynarodową rotację i obecnie pracuje dla międzynarodowych struktur Asahi Super Dry w Londynie.

  Staże i praktyki

  Staż w dobrej kompanii pozwala zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, w praktyce wykorzystywać wiedzę zdobytą w trakcie studiów oraz rozwijać nowe kompetencje. Dzięki programom stażowym w Kompanii Piwowarskiej masz możliwość rozwoju i przygotowania się do roli specjalisty. W trakcie stażu współpracujesz z zespołem ekspertów i specjalistów, masz dedykowanego opiekuna i managera. Realizujesz ciekawe projekty i wspierasz zespól w codziennych działaniach. Staże w Kompanii Piwowarskiej trwają średnio od 4 – 12 miesięcy. Praktyki bezpłatne w browarach Istnieje możliwość odbycia w jednym z naszych browarów (Poznań, Tychy lub Białystok) bezpłatnych miesięcznych praktyk. Praktyki mogą odbywać się w czasie wakacji i nie tylko, jeżeli chcesz aplikować wyślij swoje CV

  Nasze ogłoszenia znajdziesz na:

  Pracuj.pl OLX LinkedIn

  Wsparcie projektów

  Okazją do zdobywania doświadczenia w Kompanii Piwowarskiej jest również doraźne wsparcie projektów, które wymagają wykonania dodatkowej pracy, w której wspieramy się osobami zatrudnionymi na umowę zlecenie.
  Może to dotyczyć:

  • Rozliczenie promocji,

  • Wsparcie działań marketingowych od strony administracyjnej,

  • Pogłębionych analiz czy raportów

  Jest to dobra okazja do poznania specyfiki pracy naszych działów komercyjnych (marketing, trade marketing, rozwój sprzedaży). Oferty standardowo zamieszczamy na naszej stronie kariery oraz portalach ogłoszeniowych.