Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Sprawdź aktualne oferty pracy

  W dobrej kompanii

  możesz WIĘCEJ

  Oferty pracy i praktyk

  W Kompanii Piwowarskiej zatrudniamy ponad 2 700 osób w ośmiu działach: marketingu, sprzedaży, produkcji, łańcuchu dostaw, finansach, prawnym, korporacyjnym (Corporate Affairs) oraz personalnym (HR). Nasi pracownicy znajdują zatrudnienie w wielu lokalizacjach w całej Polsce: w naszych browarach (Poznaniu, Tychach i Białymstoku), biurze w Warszawie i centrach dystrybucji w całej Polsce.

  Zatrudniamy osoby doświadczone, ale mamy też specjalną ofertę dla studentów. Oferujemy bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych. Naszym pracownikom oferujemy ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i jasne ścieżki kariery. Chcemy, aby praca w Kompanii Piwowarskiej była pełną pasji przygodą i odkrywaniem świata wyzwań. Jeśli chcesz z nami pracować, przejrzyj aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko. Jeśli aktualnie nie ma dla Ciebie idealnej oferty pracy - zostaw nam swoje CV!

  Kogo zatrudniamy?

  Zatrudniamy zarówno profesjonalistów z dużym doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów, którym umożliwiamy zrobienie pierwszych kroków w karierze zawodowej. Szukamy osób, które są otwarte na wyzwania, odpowiedzialne i które chętnie będą zgłębiać wiedzę o interesującej, piwnej kategorii.

  Kogo szukamy?

  Chętnie przyjmiemy do naszych zespołów osoby, które posiadają wysokie umiejętności liderskie i potrafią współpracować w różnorodnych zespołach. Nasi pracownicy powinni być otwarci na wyzwania, ciekawi i odważni, a także odpowiedzialni. Poszukujemy osób, które mają wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, biegle posługują się językiem angielskim, a przede wszystkim - mają pasję do pracy w fascynującej kategorii piwnej.

  Etap I

  Aplikacja online lub kontakt bezpośredni ze strony działu HR.

  Etap II

  Spotkanie z przedstawicielem działu HR i bezpośrednim przełożonym.

  Etap III

  Udział w badaniach dotyczących danej roli, z których otrzymasz indywidualny feedback.

  Etap IV

  Spotkanie z przełożonym najwyższego szczebla.

  Dlaczego warto pracować w Kompanii Piwowarskiej?

  Dlatego, że oferujemy przyjazną i nieformalną atmosferę i niezwykle interesującej kategorii piwnej. Zapewniamy, że otaczać Cię będą współpracownicy z pasją,
  a na co dzień będziesz mieć okazję do pracy przy największych projektach oraz lokalnych i globalnych markach piwnych. Do tego będziesz mieć możliwość wszechstronnego rozwoju w różnych działach, nowoczesne środowisko pracy, duży wybór benefitów pracowniczych - w tym puby dostępne dla wszystkich pracowników KP.

  Kogo szukamy?

  Praca w Kompanii Piwowarskiej to nie tylko świetna przygoda, ale także największe projekty, dlatego poszukujemy osób, które posiadają status studenta 3, 4, 5 roku lub absolwenta, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i przywódczych, a także umiejętności pracy w zespole i płynną znajomość języka angielskiego. Idealny kandydat jest otwarty na wyzwania, kreatywny, odważny i odpowiedzialny.

  Etap I

  Publikacja ogłoszenia
  Pierwszy etap to publikacja ogłoszenia na kp.pl oraz wybranych portalach pracy. Może być to portal społecznościowy lub wydanie gazety lokalnej.

  Etap II

  Zbieranie aplikacji od kandydatów
  Dane kandydatów gromadzone są elektronicznie poprzez system ułatwiający nam zbieranie wszystkich aplikacji w jednym miejscu. Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza oraz o załączenie potrzebnych dokumentów aplikacyjnych. Na tym etapie weryfikowane są także aplikacje kandydatów, którzy spontanicznie przesłali swoje CV do naszej bazy.

  Etap III

  Selekcja aplikacji
  Zespół ds. rekrutacji dokonuje wyboru osób spełniających nasze oczekiwania. Tym samym dla wielu jego uczestników jest to etap decydujący. Jeżeli nie zostaniesz zakwalifikowany do dalszego etapu poinformujemy Cię o tym fakcie.

  Etap IV

  Weryfikacja umiejętności
  W zależności od stanowiska kolejne etapy mogą składać się z wywiadów telefonicznych, testów umiejętności i testów językowych. Możesz zostać zaproszony do udziału w Assessment Centre.

  Etap V

  Rozmowa kwalifikacyjna
  W przypadku pomyślnego wyniku wywiadu lub testów, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Będziesz mieć okazję spotkać się z przełożonym oraz osobą z działu personalnego (HR). Dbamy o to, by dany kandydat spotkał się przynajmniej z dwoma osobami, aby mieć pewność, że nasza ocena jest obiektywna.

  Etap VI

  Spotkanie z przełożonym
  Ostatni etap to spotkanie z przełożonym wyższego szczebla. Jeśli przejdziesz ten etap pozytywnie – witamy w KP!

  Ogłoszenie

  Dokładnie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem - zarówno pod kątem obowiązków związanych z danym stanowiskiem, jak i wymagań stawianych kandydatom. Wyobraź sobie swój typowy dzień w pracy oraz zadania, z jakimi musiałbyś się mierzyć. Jeśli tego właśnie szukasz i jesteś w stanie spełnić nasze oczekiwania, napisz do nas. Twoje doświadczenie i kompetencje będą weryfikowane już na początkowym etapie procesu rekrutacji.

  Dokumenty aplikacyjne

  Wymaganym przez nas dokumentem jest CV, ale możesz wysłać również list motywacyjny. W trakcie aplikowania możesz zostać poproszony także o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Zadbaj o to, by dokumenty aplikacyjne były „uszyte na miarę”, nie wysyłaj wielu tych samych aplikacji, potraktuj indywidualnie każdego pracodawcę.

  CV

  Jest to twoja wizytówka, na podstawie której podejmujemy decyzję o zaproszeniu Ciebie do kolejnego etapu rekrutacji. Warto zatem poświęcić nieco czasu, aby tak przygotować dokument, by zachęcał do zaproszenia na spotkanie właśnie Ciebie. To, na co warto zwrócić uwagę:

  • przygotuj dokumenty w wymaganej wersji językowej,
  • gdy decydujesz się na załączenie zdjęcia- zadbaj, żeby było aktualne i profesjonalne,
  • przy opisie doświadczenia zawodowego, oprócz nazwy pracodawcy, okresu, w którym pracowałeś i nazwy stanowiska – wypunktuj zakres obowiązków czy zadania, które miałeś okazję realizować,
  • podkreśl doświadczenia pozazawodowe i zainteresowania jeśli są związane z pracą,
  • charakter CV powinien być zgodny z charakterem pracy, o którą się ubiegasz,
  • uważaj z koloryzowaniem swoich osiągnięć - pamiętaj, że to, co o sobie napisałeś, będziesz musiał potwierdzić podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zawsze dołączaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  List motywacyjny

  U nas jest nieobowiązkowy, ale chętnie go przeczytamy i dowiemy się więcej o Tobie. List powinien być przemyślany - pokaż, że jesteś kandydatem, na którego powinniśmy się zdecydować. Wyjaśnij, dlaczego Kompania Piwowarska jest firmą, w której chciałbyś pracować. Opisz najciekawsze doświadczenia i projekty, w których uczestniczyłeś, pokaż, że jesteś dobrym kandydatem na dane stanowisko. Wyjaśnij wszystkie niejasne informacje zawarte w CV, np., dlaczego, mieszkając w Gdańsku, aplikujesz na stanowisko w Warszawie.

  Przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej

  Przed rozmową kwalifikacyjną:

  • przypomnij sobie ciekawe zadania i projekty, w których brałeś udział - na pewno o nie spytamy w trakcie rozmowy,
  • przygotuj odpowiedzi na typowe pytania (w tym o oczekiwania finansowe),
  • zdobądź informacje o firmie zaglądając na stronę internetową: poznaj marki, zapoznaj się z branżą, w której chcesz pracować,
  • przygotuj pytania dla rekrutującego - podczas rozmowy będziesz miał okazję je zadać; pracodawcy zależy na tym, abyś w trakcie spotkania uzyskał informacje niezbędne do podjęcia decyzji o współpracy z Kompanią Piwowarską,
  • zadbaj o swój wygląd i dobre samopoczucie,
  • bądź sobą,
  • nie spóźnij się, a jeśli nie możesz przybyć na spotkanie w umówionym terminie - poinformuj nas o tym telefonicznie, na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie, gdyż szanujemy kandydatów, którzy szanują nas.

  Co nas wyróżnia

  Dobra atmosfera

  Ludzie z pasją pracujący w Kompanii Piwowarskiej tworzą wyjątkową atmosferę współpracy oraz kreatywnego myślenia. W KP panuje otwarta kultura organizacyjna, więc pracownicy na wszystkich szczeblach zwracają się do siebie po imieniu, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami, aby osiągać najlepsze wyniki jako zespół oraz cała firma. Pracownicy mogą wyrażać swoje zdanie na temat kierunków działania organizacji, są zapraszani do rozmowy, biorą udział w badaniach zaangażowania i spotkaniach z zarządem – tzw. Roadshow, a także mają możliwość wzięcia udziału w wielu akcjach wolontariackich Kompanii Wolontariuszy. W KP wspólnie tworzymy największej jakości marki w Polsce, z których jesteśmy bardzo dumni.

  zwiń

  Naszym pracownikom zapewniamy

  • deputat piwny i dostęp do firmowych pubów
  • program MyBenefit i karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • dofinansowanie posiłków w stołówkach
  • atrakcyjne pożyczki

  Szkolenia i programy rozwojowe

  KP Intro

  Program wprowadzający dla pracowników rozpoczynających pracę w Kompanii Piwowarskiej. Jego celem jest przygotowanie pracownika do pracy w firmie poprzez zintegrowanie go z nowym otoczeniem biznesowym (poznanie innych pracowników, strategii, wizji i misji firmy, ale także podstawowych procesów, narzędzi i systemów) i wyposażenie w podstawową wiedzę o piwie i naszych markach. W trakcie KP Intro pracownicy zapoznają się m.in. z ideą programu „ambasadorzy piwa” czy kwestiami odpowiedzialności społecznej.

  Akademia Sprzedaży

  Kompleksowy pięciodniowy program szkoleniowy dla wszystkich nowych pracowników działu sprzedaży obejmujący zagadnienia z obszaru Commercial w zakresie niezbędnym do efektywnego funkcjonowania w organizacji i pracy w rynku. Tematyka modułów szkolenia zawiera w sobie następujące elementy: Marketing w KP, Trade Marketing w KP, Sprzedaż w KP, Zarządzanie Kategorią, Matematyka Handlowa, Rola Przedstawiciela Handlowego, Elementy Prawa, Strategia KP, Produkcja piwa, Wyszynk Piwa.

  ABC alkoholu

  Szkolenie, podczas którego omawiane są obowiązujące w firmie polityki alkoholowe oraz zagrożenia związane z nieodpowiedzialną konsumpcją alkoholu. Kompania Piwowarska od początku swego istnienia promuje odpowiedzialne spożycie alkoholu. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy potrafili cieszyć się swym towarzystwem, dobrą zabawą i naszym znakomitym piwem, nie narażając się jednak na negatywne skutki nadmiernego lub nieodpowiedzialnego picia alkoholu.

  Szkolenia e-learningowe

  Pracownicy Kompanii Piwowarskiej mogą korzystać z kilkudziesięciu szkoleń
  e-learningowych dostępnych na wewnętrznej platformie rozwojowej. Dotyczą one zarówno obszarów rozwoju osobistego, umiejętności menedżerskich, jak i wewnętrznych procesów i procedur.

  Browarnictwo podstawowe

  Szkolenia dla wszystkich pracowników pionu operacyjnego, ujmujące podstawową wiedzę na temat produkcji piwa. Program szkolenia zawiera: krótki rys historyczny o piwie, ogólne wiadomości o piwie, ogólne wiadomości o surowcach, podstawowe parametry procesu, przebieg procesu produkcyjnego.

  Browarnictwo zaawansowane

  Szkolenie dla wszystkich pracowników pracujących bezpośrednio przy produkcji i dla ekspertów. Program zawiera wiedzę specjalistyczną, a prowadzi go trener z dużą wiedzą praktyczną i ekspert w dziedzinie produkcji piwa. W czasie szkolenia są objaśniane właściwości istotne dla jakości i przebiegu procesu, kluczowe wskaźniki i praktyki dotyczące stabilności smakowo-zapachowej, piany, standardów jakości i standardów mikrobiologicznych.

  Szkolenia GEM

  Szkolenie oparte na filozofii lean, której głównym założeniem jest ciągłe doskonalenie, uszyte pod podejście wewnątrz firmy i zmierzające do doskonałości operacyjnej (Manufacturing Way).Warsztaty podzielone są na sekcje – fundamentalne praktyki (GEM) mówiące o: porządkowaniu standaryzacji pracy, wizualizacji i sposobach pomiaru osiągnięć, pracy zespołowej, ciągłym doskonaleniu i zapobieganiu strat, bezpieczeństwie zdrowia i środowiska, elastyczności produkcji, zarządzaniu jakością i majątkiem.

  Ambasadorzy Piwa

  Wszyscy pracownicy przechodzą kurs e-learningowy, który przypomina wszystkie najistotniejsze elementy piwnego abecadła i odświeża wiedzę o markach KP.

  Po pracy

  Nasi pracownicy są ludźmi pełnymi pasji. Pokazują to nie tylko na co dzień w pracy, ale również poza jej godzinami. Jesteśmy dumni z tego, że angażują się w wolontariat, biorą udział w sportowych wyzwaniach i pomagają potrzebującym.

  O programie

  Program wolontariatu pracowniczego „Kompania Wolontariuszy” powstał dzięki wolontariuszom i dla wolontariuszy troszczących się o społeczności lokalne. Od lat nasi pracownicy z energią i otwartością, a przede wszystkim z potrzeby serca, angażują się w działalność społeczną na rzecz instytucji i organizacji pozarządowych. Dzielą się swoim czasem, umiejętnościami i wiedzą, a Kompania Piwowarska umożliwia im takie działania także w trakcie pracy, wspierając je finansowo i organizacyjnie.

  Komu pomagamy

  Nasze wsparcie w ramach działań Kompanii Wolontariuszy jest spójne ze strategią zrównoważonego rozwoju i jest kierowane do osób pełnoletnich.

  Jesteśmy dumni, że od 2016 roku wspieramy Stowarzyszenie WIOSNA w ramach programu Szlachetna Paczka. Kompania Piwowarska współfinansuje przygotowanie paczek, a także pomaga w dostarczaniu ich do magazynów i potrzebujących rodzin. Podczas pierwszej edycji programu zaangażowało się blisko 75% naszych pracowników. Szlachetna Paczka okazała się tym samym największym w historii naszej firmy projektem wolontariackim, który rozwijamy każdego roku.

  Tyskie Cup

  Tyskie Cup to coroczny, charytatywny turniej piłki nożnej dla pracowników Kompanii Piwowarskiej. Zwycięzcy mogą zadedykować swoją grę organizacjom pomocowym ze swoich regionów. W 2017 roku po raz pierwszy mecze zostały rozegrane na stadionie PGE Narodowy – wcześniej turniej odbywał się na mniejszych obiektach w różnych miastach, m.in. w Poznaniu i Tychach.

  Zespoły rywalizują ze sobą przez kilka godzin najpierw w systemie grupowym, później pucharowym, jednak w turnieju tak naprawdę nigdy nie ma przegranych – nawet drużyny, które odpadały z gry, otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy. Poza wynikiem liczy się też atmosfera dobrej zabawy i możliwość pomocy innym. Każdy zespół może zadedykować swoją grę konkretnej organizacji społecznej, która w razie wygranej otrzyma darowiznę od Kompanii Piwowarskiej.

  Postaw na ruch

  Postaw na ruch jest prowadzonym od kilku lat programem, promującym aktywność fizyczną wśród pracowników i współpracowników Kompanii Piwowarskiej: biegania, spacerów, jazdy na rowerze oraz innych, ogólnodostępnych form ruchu. Uczestnicy są zachęcani do zdrowej, sportowej rywalizacji oraz współpracy zespołowej poprzez udział w osiągnięciu celu charytatywnego, wyzwaniach konkursowych oraz zorganizowanych imprezach sportowych pod patronatem marki Lech Free.

  Postaw na ruch łączy rozrywkę i promocję zdrowego, ekologicznego stylu życia ze wsparciem celu charytatywnego. Uczestnicy rejestrują pokonane odległości za pomocą ulubionej aplikacji do mierzenia aktywności sportowych na smartfon lub poprzez zegarki GPS, a każdy pokonany przez nich kilometr wspiera osiągnięcie wspólnego celu.

  W ramach akcji pracownicy posadzili już 3 tysiące drzew w Puszczy Knyszyńskiej. Także dzięki ich zaangażowaniu KP kilkukrotnie wsparło darowiznami trzy kluby tandemowe dla niewidomych z Poznania, Tychów i Białegostoku. W tym roku po osiągnięciu ambitnego celu 300 000 km KP współfinansuje zakup protezy dla jednego z podopiecznych Fundacji Poland Business Run.

  Zostaw cv

  Wybierz do 5 plików, rozmiar do 2MB, typy:
  pdf, doc, docx, ppt, pttx, xls, xlsx

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kompania Piwowarska S.A. [rozwiń] z siedzibą w Poznaniu (61-285), przy ul. Szwajcarskiej 11, dalej KP. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie KP danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pani/Pana dane osobowe objęte niniejszym formularzem zostały powierzone Spółce Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 16 w celu wsparcia procesu udzielania odpowiedzi na zadane pytania.