Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Zmiany w Zarządzie Kompanii Piwowarskiej SA Zmiany w Zarządzie Kompanii Piwowarskiej SA
  Informacja Prasowa

  Zmiany w Zarządzie Kompanii Piwowarskiej SA

  1 stycznia 2023 r. Michał Mrowiec, obecny Wiceprezes ds. Sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej, obejmie stanowisko Prezesa Zarządu Ursus Breweries, części Asahi Europe & International w Rumunii.

  Michał Mrowiec dołączył do Kompanii Piwowarskiej w grudniu 2015 r. W trakcie swojej kariery wniósł znaczący wkład w transformację i wzrost rentowności spółki w Polsce, wdrażając nową strategię komercyjną firmy. Przed dołączeniem do polskiej spółki Asahi Europe & International jako Dyrektor Handlowy Coca-Cola HBC w Polsce i Wiceprezes ds. Sprzedaży w Unileverze nadzorował wiele udanych pod względem komercyjnym inicjatyw transformacyjnych. Michał Mrowiec posiada tytuł MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

  Jednocześnie 1 stycznia 2023 r. stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży Kompanii Piwowarskiej obejmie Krzysztof Bieliński. 

  Krzysztof Bieliński rozpoczął pracę w Kompanii Piwowarskiej w 2004 r. jako kontroler finansowy. W kolejnych latach zdobywał doświadczenie w obszarach: planowania strategii i insightów oraz zarządzania przychodami. Ma także roczne doświadczenie w pracy na poziomie europejskim – kierował procesem wdrożenia SAPa w obszarze sprzedaży. Kolejnym etapem jego rozwoju było kierowanie działem rozwoju sprzedaży, a następnie sprzedaży regionalnej. W ostatnich latach Krzysztof Bieliński pracował na stanowisku Dyrektora ds. Kluczowych Klientów, a od września 2021 r. Dyrektora ds. Planowania Strategii.

  Opublikowano: 25.10.2022