Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  16.09.2021

  Złoty medal dla piwa Tyskie 0,0% w konkursie Good Beer 2021

  Tyskie 0,0% otrzymało złoty medal w kategorii piw bezalkoholowych w profesjonalnym konkursie piwnym Good Beer 2021. W dziewięciu edycjach konkursu piwa Kompanii Piwowarskiej zostały docenione 22 razy. 

  Good Beer to najważniejszy konkurs piwny w Polsce. Kierowany jest do producentów i dystrybutorów komercyjnie oferujących piwo na polskim rynku. Jury konkursu, w skład którego wchodzą profesjonalni sędziowie piwni oraz sensorycy z wieloletnim doświadczeniem w ocenie piwa, doceniło w tej edycji Tyskie 0,0% w kategorii piw bezalkoholowych. Jurorzy oceniali wygląd, smak, aromat, goryczkę oraz wrażenie ogólne. W tym roku piwa oceniano w 16 kategoriach. Do kategorii piw bezalkoholowych zgłoszono 11 piw – z czego przyznano w niej tylko dwa medale: złoty i brązowy.

  – Ten konkurs to jedyna okazja, aby poddać nasze piwa surowej ocenie znawców piw i zweryfikować to, czy nasze dobre zdanie o własnych produktach pokrywa się z opinią ekspertów. Dlatego ten złoty medal dla Tyskiego 0,0%, jak i medale przyznane naszym piwom we wcześniejszych edycjach, dają pewność, że nasze produkty reprezentują światowy poziom, tak, jak praca naszych piwowarów – skomentował Łukasz Kling, brand manager marki Tyskie.

  W minionych edycjach Good Beer piwa Kompanii Piwowarskiej zdobyły łącznie 21 medali, z czego najwięcej, czyli 17 laurów, otrzymały warianty Książęcego. 

  Do konkursu mogą zgłaszać się wszystkie browary – małe, duże, rzemieślnicze i przemysłowe. Równe szanse na medal mają niszowe piwa kraftowe, jak i najpopularniejsze w Polsce marki. 

  Tegoroczna edycja konkursu Good Beer odbyła się 13 września w Rzeszowie, podczas Polskiego Kongresu Browarniczego.