Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  21.10.2021

  Wyjątkowe gadżety piwne w Tyskie Store – nowym sklepie online marki Tyskie

  Z Tyskich Browarów Książęcych pochodzi znane w kraju i na świecie piwo. W browarze, który jest kultowym punktem na mapie regionu i miejscem z ponad 400-letnią historią, tradycja łączy się z nowoczesnością i kulturą piwną. Kufle, otwieracze, wafle, zdjęcia, szyldy, magnesy, plakaty, pocztówki, postrzegane wcześniej jako eksponaty muzealne, teraz można mieć w swoim domu, dzięki sklepowi internetowemu z upominkami nawiązującymi do historii Tyskich Browarów Książęcych i marki Tyskie. Pod adresem https://tyskiestore.pl/ można kupić gadżety, które sprawdzą się w każdym stylowym „Przejściu na Ty”. 

  Na stronie Tyskie Store można znaleźć m.in. szkło do piwa, w tym replikę kufla z 1929 r., który powstał z okazji 300-lecia browaru, albo ceramiczny kufel z pokrywką z limitowanej edycji. Historię browaru uwieczniono również na plakatach, blachach, pocztówkach i magnesach w stylu vintage oraz w anglojęzycznej książce o Tyskich Browarach Książęcych. Tyskie pomyślało również o fanach tekstyliów i oferuje koszulki, skarpety, czapki, torby i plecaki. Dla spragnionych stylowych gadżetów przygotowało craftowe nosidło na piwo z tanka, stalowe otwieracze z logo marki i inne unikalne przedmioty. 

   – Pomysł na sklep online od dawna był w naszych głowach. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów, w postaci próśb i sugestii od fanów marki, którzy chcieliby mieć w swoich zbiorach pamiątki i symbole Tyskich Browarów Książęcych. Tyskie chce być blisko ludzi – jest to wpisane w DNA marki, więc zależało nam na spełnieniu tych życzeń. W sklepie można znaleźć bogaty zbiór designerskich gadżetów. A to dopiero początek – będziemy go sukcesywnie rozwijać, będą pojawiać się nowe upominki, więc warto zaglądać do niego regularnie powiedział Tycjan Lewandowski, dyrektor marki Tyskie. 

  Większość przedmiotów w Tyskie Store zaprojektowała pochodząca ze Śląska projektantka Matylda Sałajewska, współpracująca z marką Kompanii Piwowarskiej również przy rewitalizacji centrum wycieczkowego w Tyskich Browarach Książęcych. Efekty tej współpracy będzie można zobaczyć za jakiś czas. Zainteresowanych marka zaprasza na swoje kanały social media: Tyskie i Tyskie Browary Książęce.

  – Z piwem jesteśmy związani już blisko 400 lat. Cenimy i szanujemy tradycję browarniczą i chcemy dzielić się naszą pasją. Dzięki współpracy z Matyldą, mogliśmy zrobić dobry użytek z naszych piwnych zasobówdodał Tycjan Lewandowski.

  Marka przywiązuje wagę zarówno do regionalnych korzeni, jak i surowców polskiego pochodzenia, dlatego do produkcji upominków wykorzystano materiały pochodzące od krajowych dostawców: polskich hut szkła, producentów tekstyliów i lokalnych rzemieślników.

  Sklep znajduje się pod adresem: https://tyskiestore.pl/