Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  10.05.2022

  Tyskie startuje z największą promocją gotówkową w kategorii piwa

  Przejdź na TY z królami: Kazimierzem, Bolesławem i Władysławem. Tyskie zaprasza do największej podkapslowej promocji, w której można wygrać gotówkę. 

  W pełnię sezonu piwnego Tyskie wkracza z niespotykaną do tej pory w kategorii piwa aktywacją konsumencką. Marka w przewrotny sposób zachęca do nawiązania bliższych relacji z polskimi królami i wygrania gotówki. Pokazuje, że spotkania towarzyskie stają się idealnym momentem do pojawienia się zaskakującego gościa, który przynosi natychmiastową wygraną. Ten dwuznaczny koncept promocji obrazuje spot reklamowy.

  Wybór historycznych postaci jest nieprzypadkowy. Każda z nich prezentuje określoną kwotę. Bolesław Chrobry przynosi wygraną o wartości 20 zł, Kazimierz Wielki zasila kwotą 50 zł, a spotkanie Władysława Jagiełły jest warte 100 zł. 

  Mechanizm aktywacji jest prosty. Wygrana widnieje pod kapslem lub zawleczką. Aby zdobyć nagrodę wystarczy kupić promocyjne piwo Tyskie, wpisać z niego kod na stronie www.tyskie.pl i odebrać gotówkę bezpośrednio z bankomatu Euronet. 

  Mechanika promocji Tyskiego Kompanii Piwowarskiej wyróżnia się na tle innych, w których można wymienić jedynie kapsle w wybranych sklepach -- nie angażuje obsługi sklepów, a konsumentom umożliwia wygodny odbiór nagrody. -- Przechodzenie na TY jest bezcenne i dotąd nie przynosiło tak wymiernych korzyści. Jesteśmy przekonani, że zabawa, którą proponuje marka spotka się z uznaniem konsumentów -- powiedział Paweł Drubkowski, brand manager Tyskie.

  Głównym nośnikiem kampanii jest spot wideo, a humorystyczny ton aktywacji podkreślają działania digitalowe i non standard. Promocja wystartowała 4 maja i potrwa do 31 sierpnia 2022 r. Spot reklamowy został wyreżyserowany przez duet Konqubinat (Karolina Lewicka i Tomek Kapuściński). Wersje 30 i 15 sekundowe będą emitowane w telewizji od 16 maja. Za produkcję odpowiada Papaya Films, postprodukcję Televisor, dźwięk Juice. Realizacją działań reklamowych 360  zajęła się Huta 19 im. Joachima Fersengelda, zakupem mediów dom mediowy Zenith. Aktywację konsumencką prowadzi agencja Kropka Bordo, za design opakowań odpowiada Brand New Attitude.