Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski
  Informacja Prasowa

  Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski

  Marka Tyskie razem z PGE Narodowym i ZPR otwierają bar sportowy o nazwie Strefa Kibica Sports Bar, żeby fani sportowych emocji, mogli w stolicy oglądać mecze w odpowiednich warunkach i dzielić się wrażeniami – chociażby podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

   – Misja tego miejsca jest zgodna z hasłem marki Tyskie „Przejdźmy na Ty” i jego głównym założeniem jest wspólna przestrzeń dla kibiców, sportowców i entuzjastów różnych dyscyplin sportowych, do spędzania czasu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze – mówi Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie.

  W Strefie Kibica będą transmitowane wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, turnieje wielkoszlemowe, EuroBasket i Euroliga w siatkówce. Punktem obowiązkowym są oczywiście zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Szczegółowy plan transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

  PGE Narodowy jest domem polskiej reprezentacji, w którym padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się z radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce – tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami – stanie się także strefą, w której kibice będą mogli spotykać się i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma – mówi Włodzimierz Dola, Prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego. 

  Wystrój lokalu będzie nawiązywać do wydarzeń sportowych, a bogate menu ma zachęcać do łączenia wspólnego spędzania czasu z konsumpcją i kibicowaniem. W menu znajdą się dania typu fast food oraz specjalne przekąski dopasowane do gatunku piwa i wspólnego kibicowania. Oferta napojów zaspokoi każde pragnienie. W karcie znajdą się m.in. lane piwo Tyskie Gronie i butelkowe Tyskie 0,0%.

  Wielkie otwarcie
  5 listopada w godz. 18:00 - 23:00 podczas oficjalnego otwarcia, oprócz możliwości obejrzenia transmisji meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet Polska – Niemcy, będzie szereg dodatkowych atrakcji m.in. zwiedzanie PGE Narodowego, rozgrywki FIFA 23 z byłymi piłkarzami, konkursy, niespodzianki i degustacje. Wśród zaproszonych gwiazd świata sportu są między innymi: Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski i Tomasz Kłos.
  Wstęp jest wolny, liczba miejsc ograniczona.

  Strefa Kibica Sports Bar znajduje się na terenie PGE Narodowy - wejście bramą nr 1 - główne wejście od strony Ronda Waszyngtona.

  Za działania PR otwarcia Strefy Kibica ze strony marki Tyskie odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda. 

  Opublikowano: 28.10.2022