Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski

  Tyskie i PGE Narodowy otwierają bar w sportowym centrum Polski

  Marka Tyskie razem z PGE Narodowym i ZPR otwierają bar sportowy o nazwie Strefa Kibica Sports Bar, żeby fani sportowych emocji, mogli w stolicy oglądać mecze w odpowiednich warunkach i dzielić się wrażeniami – chociażby podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

   – Misja tego miejsca jest zgodna z hasłem marki Tyskie „Przejdźmy na Ty” i jego głównym założeniem jest wspólna przestrzeń dla kibiców, sportowców i entuzjastów różnych dyscyplin sportowych, do spędzania czasu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze – mówi Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie.

  W Strefie Kibica będą transmitowane wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, turnieje wielkoszlemowe, EuroBasket i Euroliga w siatkówce. Punktem obowiązkowym są oczywiście zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Szczegółowy plan transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

  PGE Narodowy jest domem polskiej reprezentacji, w którym padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się z radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce – tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami – stanie się także strefą, w której kibice będą mogli spotykać się i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma – mówi Włodzimierz Dola, Prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego. 

  Wystrój lokalu będzie nawiązywać do wydarzeń sportowych, a bogate menu ma zachęcać do łączenia wspólnego spędzania czasu z konsumpcją i kibicowaniem. W menu znajdą się dania typu fast food oraz specjalne przekąski dopasowane do gatunku piwa i wspólnego kibicowania. Oferta napojów zaspokoi każde pragnienie. W karcie znajdą się m.in. lane piwo Tyskie Gronie i butelkowe Tyskie 0,0%.

  Wielkie otwarcie
  5 listopada w godz. 18:00 - 23:00 podczas oficjalnego otwarcia, oprócz możliwości obejrzenia transmisji meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet Polska – Niemcy, będzie szereg dodatkowych atrakcji m.in. zwiedzanie PGE Narodowego, rozgrywki FIFA 23 z byłymi piłkarzami, konkursy, niespodzianki i degustacje. Wśród zaproszonych gwiazd świata sportu są między innymi: Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski i Tomasz Kłos.
  Wstęp jest wolny, liczba miejsc ograniczona.

  Strefa Kibica Sports Bar znajduje się na terenie PGE Narodowy - wejście bramą nr 1 - główne wejście od strony Ronda Waszyngtona.

  Za działania PR otwarcia Strefy Kibica ze strony marki Tyskie odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda. 

  Opublikowano: 28.10.2022

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.