Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Szpakowski i Borek w kolejnej odsłonie kampanii marki Tyskie Szpakowski i Borek w kolejnej odsłonie kampanii marki Tyskie

  Szpakowski i Borek w kolejnej odsłonie kampanii marki Tyskie

  „Taktyka jest jedna. Jesteśmy na TY” – to hasło kolejnej odsłony platformy komunikacyjnej marki Tyskie przygotowanej na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Legendarni komentatorzy, czyli Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek zachęcają do bycia na TY niezależnie od tego, której drużynie i w jaki sposób kibicujemy.

  – Tyskie jednoczy fanów piłki nożnej ponad wszelkimi podziałami. Jedni wybiorą oglądanie meczów w domowym zaciszu, drudzy będą ich świadkami na największych stadionach, a jeszcze inni – w lokalach gastronomicznych. Chcemy pokazać, że niezależnie w jaki sposób, komu i z kim kibicujesz „Taktyka jest jedna. Jesteśmy na Ty” – mówi Wojciech Szerszeń, Brand Manager Tyskie.

  Tyskie, należące do Kompanii Piwowarskiej, od lat towarzyszy fanom sportu, zwłaszcza miłośnikom piłki nożnej. Zaangażowanie marki przybiera różne formy – oficjalnego partnera i sponsora reprezentacji Polski czy partnera Polskich Kibiców. Platforma komunikacyjna marki Tyskie łączy ponad podziałami. Wartości takie jak jedność, wspólnota, wzmacniają więź z konsumentami, zwłaszcza z kibicującymi Biało-czerwonym. Potwierdzają to badania Kantar1 według których Tyskie jest najczęściej wybieraną marką podczas oglądania sportu w telewizji. Prowadzone przez Tyskie od lat konsekwentne działania sprawiają, że jest na pozycji lidera marek piwnych w obszarze sportowym.

  Zbliżające się piłkarskie Mistrzostwa Europy są najlepszą okazją, by ambasadorski duet ponownie zabrał głos i zachęcił wszystkich kibiców do wspólnej celebracji. Z okazji odbywających się w czerwcu br. rozgrywek, marka przygotowała specjalne opakowanie Tyskie Gronie w turniejowej szacie graficznej zainspirowanej barwami państw biorących udział w mistrzostwach. Dodatkowo, świętując awans kadry do turnieju, marka wprowadza do szerokiej dystrybucji w największych sieciach handlowych Tyskie biało-czerwone - Oficjalne Piwo Reprezentacji Polski - specjalnie uwarzone do kibicowania drużynie z orłem w godle.  

  Za koncepcję kampanii odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda i zespół marki Tyskie. Spoty wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorem zdjęć jest Zuza Krajewska. Produkcją zajął się zespół Papaya films, postprodukcją – Lunapark, udźwiękowieniem – Juice, planowaniem mediów – agencja mediowa Zenith, identyfikacją wizualną opakowań – agencja BNA.

  1Kantar Diary Study (badania dzienniczkowe) 2023, udział wolumenowy marek w okazji oglądania sportu w TV

  Opublikowano: 09.05.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.