Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Rusza odświeżona platforma marki Tyskie. Fronczewski z Dorocińskim są na TY! Rusza odświeżona platforma marki Tyskie. Fronczewski z Dorocińskim są na TY!

  Rusza odświeżona platforma marki Tyskie. Fronczewski z Dorocińskim są na TY!

  Tyskie odświeża identyfikację wizualną platformy nowym przekazem - „Jesteśmy na TY”. Do współpracy zaproszono duety ambasadorów. Pierwszym z nich jest Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński.

  Nowa komunikacja 360° z hasłem „Jesteśmy na TY” pogłębia przekaz platformy marki Tyskie Kompanii Piwowarskiej. Głównym nośnikiem kampanii są spoty z udziałem Piotra Fronczewskiego i Marcina Dorocińskiego. Ich autentyczne spotkanie obrazuje ponadczasową esencję marki.

  Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego duetu do kolejnego milowego kroku w rozwoju naszej platformy „Jesteśmy na TY” niż tych wspaniałych artystów, dobrych ludzi cieszących się sympatią i uznaniem. Pokazanie relacji Piotra i Marcina – mimo różnicy wieku, stylu życia, odmiennego zdania, jest spójne z przekazem Tyskiego – mówi Paweł Drubkowski, brand manager Tyskie.

  Autorami odświeżonej platformy jest Agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda i zespół marki Tyskie. Reżyserem spotów Tadeusz Śliwa – reżyser i współscenarzysta komediodramatu „(Nie)znajomi”, „Ucho prezesa, „Gang Zielonej rękawiczki” (Netflix), wielu teledysków i filmów reklamowych. Autorem zdjęć jest Michał Englert – operator filmowy i scenarzysta filmów „33 sceny z życia”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Teściowie”. Za produkcję odpowiada Kuba Ranik i zespół MOON films, postprodukcję – Platige Image, udźwiękowienie – Juice. Zdjęcia są dziełem Zuzy Krajewskiej, fotografki od lat związanej ze światem sztuki, reklamy i mody. Wraz z nową kampanią marka odświeża identyfikację wizualną z pomocą BNA. Planowaniem mediów zajmuje się Dom Mediowy Zenith.

  Opublikowano: 23.02.2023