Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
wstecz
07.08.2019

Przejdź z browarem na Ty nocą

w sierpniu Tyskie Browary Książęce zapraszają do zwiedzania nocą. To wyjątkowa szansa, by poznać świat warzonych tu piw pod niebem usłanym gwiazdami. Zabytkowe budynki w zupełnie innym świetle, tajemnicze historie i legendy opowiadane w ciemnościach to coś, czego nie można ominąć w czasie sierpniowych weekendów.

Nawet najbardziej wyczerpujący opis przewodnika, nie jest w stanie oddać niepowtarzalnego klimatu, który towarzyszy nocnemu zwiedzaniu. Magiczne miejsce, pełne zakamarków i ciekawostek, w którym piwo warzy się nieprzerwanie od blisko 400 lat, nocą przybiera zupełnie inne oblicze. Podróż w czasie, po kilkusetletnim kompleksie pełnym industrialnych wnętrz i budowli, dostarczy turystom wielu emocji. Spotkanie z historią i tajemnicami browaru zostanie tu uzupełnione o możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi warzenia. Na zakończenie, jak zawsze czeka na zwiedzających zabytkowy pub i degustacja świeżego piwa Tyskie Gronie prosto z browaru. 

Nocne zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych będzie organizowane w sierpniu w piątki i soboty w godzinach: 21:00, 21:30, 22:15, 22:45. Cena biletu to 35 zł. Tyskie Browary Książęce zapraszają do nocnego zwiedzania tylko tych, którzy skończyli 16 rok życia. Więcej szczegółów oraz rezerwacja wejść na stronie www.browarytyskie.pl