Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Promocja, której nie da się przeoczyć – „Dwa Szybkie Żubry” po raz dziewiąty Promocja, której nie da się przeoczyć – „Dwa Szybkie Żubry” po raz dziewiąty

  Promocja, której nie da się przeoczyć – „Dwa Szybkie Żubry” po raz dziewiąty

  W poniedziałek, 5 lutego startuje szeroka komunikacja flagowej promocji marki Żubr – „Dwa Szybkie Żubry”. Loteria potrwa do 31 lipca 2024 r. Do wygrania jest 8 milionów piw.

  By spełnić warunki promocji „Dwóch Szybkich Żubrów nie da się przeoczyć” wystarczy kupić piwo Żubr ze specjalnym oznaczeniem na opakowaniu, żeby mieć szansę wygrania dwóch kolejnych. Limitowane puszki i butelki są już dostępne w szerokiej dystrybucji.

  Mechanizm promocji zawiera się w prostej, sprawdzonej formule – informacja o wygranej w postaci dwóch piw znajduje się pod kapslem lub zawleczką. Pamiętać należy o zachowaniu dowodu zakupu. Nagrody będzie można odbierać do 31 sierpnia br. Adresy sklepów biorących udział w promocji oraz regulamin aktywacji są dostępne na stronie: Dwa szybkie żubry 2024 (zubr.pl).

  – Żubr zna oczekiwania swoich konsumentów, dlatego już 9. raz wraca ze znaną i lubianą zabawą. Pod kapslem lub zawleczką, oprócz dreszczyku emocji, kryje się również szansa na wygranie dwóch kolejnych piw, których rozdamy aż 8 milionów - komentuje Michał Szczerba, Brand Manager Żubra.

  Spot reklamowy, który jest głównym nośnikiem kampanii, przenosi odbiorców do królestwa żubra, w którym radosny ich galop wzbudza uwagę najmniejszych mieszkańców puszczy. Nawet para kretów wychyla się z podziemnych korytarzy, by zobaczyć dwa szybkie żubry.

  Działania reklamowe będą realizowane w telewizji, internecie (m.in. w social media), a także w punktach sprzedaży.

  Za koncepcję spotu telewizyjnego odpowiada agencja PZL. Produkcją zajął się dom produkcyjny OTO Film, udźwiękowieniem Juice, postprodukcją Platige Image. Za digital i PR odpowiada Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Strategią komunikacji, planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe.

  Opublikowano: 05.02.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.