Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Pils odświeża identyfikację i komunikację Pils odświeża identyfikację i komunikację

  Pils odświeża identyfikację i komunikację

  „Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.

  W nowej kampanii Pils, marka Kompanii Piwowarskiej, wspiera odświeżenie opakowań. Najbardziej widoczną zmianą jest pojawienie się samodzielnego, dużego słowa „Pils” w miejscu dotychczasowej nazwy „Lech Pils”. To ukłon w stronę wielkopolskich fanów marki.

  Wprowadzeniu nowego opakowania na rynek towarzyszy komunikacja nowej platformy kreatywnej marki pod hasłem „Nasz PrzePils na piwo” - Punktem wyjścia do kampanii jest idea, mówiąca, że Wielkopolanie, jak nikt inny, są ludźmi, którzy mają wszystko świetnie zaplanowane, poukładane, przemyślane i drobiazgowo wykonane. Efektem tego są wyjątkowe osiągnięcia, a jednym z nich, najsmaczniejszym, jest nasz lokalny Pils. Stąd hasło komunikacji: „Nasz PrzePils na piwo” - mówi Tycjan Lewandowski – brand director marek premium w Kompanii Piwowarskiej.

  Nowa idea Pilsa wpisuje się w wieloletnią strategię komunikacji marki. Od lat konsekwentnie, ale za każdym razem w nowym sposób przypominamy Wielkopolanom, że wielkopolskie podejście do życia jest czymś wyjątkowym, niecodziennym i przynosi znakomite efekty, które powinny być powodem do dumy. Tym razem podkreślamy wielkopolską umiejętność znajdowania na wszystko świetnych patentów, planów, rozwiązań, przepisów, dzięki którym Wielkopolanie doskonale sobie ze wszystkim radzą - dodaje Krzysztof Drzazga, Head of Concept w agencji Chapter1.

  Działania reklamowe będą prowadzone w kanałach takich jak: digtal, OOH, POS/BTL, social media. Za wszystkie odpowiada agencja Chapter1. Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby kampanii zajmuje się dom mediowy Zenith Media. Projekt nowego opakowania przygotowali Wojtek Mierowski i Prism Studio.

  Kontakt dla mediów:

  Marcin Grządka, ŁubuDubu PR - 604 784 897, marcin@lubudubupr.pl
  Paweł Usakowski, ŁubuDubu PR - 660 662 200, pawel@lubudubupr.pl

  Opublikowano: 09.07.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.