Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
wstecz
25.02.2021

PERONI LIBERA 0.0% I ASTON MARTIN COGNIZANT ZESPÓŁ FORMUŁY 1 OGŁASZA WIELOLETNIE PARTNERSTWO

  • Połączenie dwóch kultowych marek wyznających wspólne wartości: pasję, talent i uczciwość, to partnerstwo, które wprowadza stylową i aspiracyjną markę piwa bezalkoholowego Peroni Libera 0.0% na rynek globalny.
     
  • Wiadomość o podpisaniu umowy ogłoszono tuż przed tegorocznym startem Mistrzostw Świata Formuły 1, w których do rywalizacji powróci bardzo wyczekiwany zespół Aston Martin Cognizant Formula One™.
     
  • Partnerstwo to wpisuje się w ambicje spółki macierzystej Asahi Europe & International (AEI) związane z promocją odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz dążeniem do osiągnięcia 20% udziału produktów bezalkoholowych w portfolio AEI do 2030 r. Peroni Libera 0.0% zachęca konsumentów do korzystania z każdej chwili życia - bezpiecznie i w dobrym stylu, do picia mniej, ale lepiej, poprzez zapewnienie produktu pasującego do każdego stylu życia.
     
  • Piwo Peroni Libera 0.0% będzie serwowane nowym i obecnym konsumentom na prestiżowych imprezach w ramach globalnego kalendarza Formuły 1, w tym na każdym wyścigu Grand Prix w samochodzie kempingowym zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™, a także podczas stylowych imprez w centrum miast.

Warszawa, 25 lutego 2021; Peroni Libera 0.0%, włoska marka piwa bezalkoholowego super premium od Peroni Nastro Azzurro podpisała wieloletnią umowę partnerską z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One Team™.

To nowe partnerstwo jest początkiem globalnego debiutu Peroni Libera 0.0% jako stylowej i aspiracyjnej marki piwa bezalkoholowego i zbiega się w czasie z przygotowaniami zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™️ do wyczekiwanego od 61 lat powrotu do świata Formuły 1.

Peroni Libera 0.0% będzie centralnym punktem partnerstwa prezentującym ten bezalkoholowy produkt pełnej pasji globalnej publiczności. Piwo Peroni Libera 0.0% będzie serwowane na prestiżowych imprezach w ramach globalnego kalendarza Formuły 1, w tym na każdym wyścigu Grand Prix w samochodzie kempingowym zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™️ oraz podczas stylowych imprez w centrum miast.

Partnerstwo to odgrywa kluczową rolę w realizacji ambicji spółki macierzystej Peroni - Asahi Europe & International, która dąży do osiągnięcia 20% udziału produktów bezalkoholowych w jej portfolio do 2030 r. 

Peroni Libera 0.0%, warzone z włoską pasją i talentem, to świeże i orzeźwiające piwo nie zawierające alkoholu. Doskonały smak zawdzięcza wyjątkowej recepturze bazującej na włoskiej kukurydzy Nostrano dell‘Isola.      

Logo Peroni Libera 0.0% z dumą zajmie miejsce na karoserii bolidu Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team w 2021 oraz na strojach zespołu w całym sezonie, które zostaną zaprezentowane światu w środę 3 marca br.. Partnerstwo to doskonale wpisuje się w ambicję AEI związaną z odpowiedzialną konsumpcją alkoholu i wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na napoje bezalkoholowe. Peroni Libera 0.0% zachęca konsumentów do korzystania z każdej chwili życia - bezpiecznie i w dobrym stylu - jednocześnie zachęcając do picia mniej, ale lepiej.

Marka połączy także siły z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One™️ przy realizacji sezonowej kampanii contentowej, łączącej zespół i sport, angażującej fanów Formuły 1 i  publicznośćprzybliżając im najbardziej inspirujące momenty ze świata Formuły 1.

W pierwszym, opublikowanym dzisiaj, filmie kierowcy Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team Sebastian Vettel i Lance Stroll ujawniają swoją pasję i motywacje do odnoszenia największych sukcesów w najważniejszym sporcie motorowym.  

Lawrence Stroll, prezes Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team:

Z radością witamy Peroni Libera 0.0% w rodzinie Aston Martin Cognizant Formula One™️ i cieszymy się, że dwie tak wspaniałe marki wchodzą w partnerstwo na samym początku historycznego powrotu zespołu Aston Martin do globalnych wyścigów na najwyższym poziomie po 61 latach nieobecności. To partnerstwo doda zespołowi skrzydeł przed startem nowego sezonu i jest okazją do połączenia sił dwóch kultowych marek w niezwykłej przygodzie w świecie Formuły 1. Nie możemy się doczekać włączenia Peroni Libera 0.0% do naszego zespołu i realizacji ambicji marki w obszarze globalnego rozwoju za sprawą platformy Formuły 1.

Richard Ingram, dyrektor ds. globalnych marek w Asahi Europe & International:

To przełomowy moment dla Peroni Libera 0.0% i okazja do przybliżenia konsumentom naszej marki piwa bezalkoholowego za sprawą platformy Formuły 1. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One™️, tworzymy sojusz dwóch kultowych marek z fantastycznymi synergiami w zakresie stylu, dziedzictwa i pasji. Zdrowie i dobre samopoczucie pozostają motorem napędowym innowacji w kategorii piwnej, a to partnerstwo podniesie świadomość marki Peroni Libera 0.0%, sprawiając, że będzie ona pierwszym wyborem ludzi poszukujących bezalkoholowej opcji w ramach zbalansowanego stylu życia. Z niecierpliwością czekamy na okazję do opowiedzenia światu tej historii podczas tegorocznego sezonu Formuły 1 i w kolejnych latach.