Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Lech it Easy - nawet w deszczu! Wyjątkowy koncert Natalii Szroeder Lech it Easy - nawet w deszczu! Wyjątkowy koncert Natalii Szroeder

  Lech it Easy - nawet w deszczu! Wyjątkowy koncert Natalii Szroeder

  Za nami wyjątkowy koncert Natalii Szroeder, który odbył się w ramach konkursu realizowanego przez markę Lech Easy. Dziesięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyło w ekskluzywnym, intymnym koncercie artystki i - pomimo przeszkód - Lech it Easy!

  W konkursie Lecha Easy wyłoniono dziesięciu szczęśliwców na prywatny koncert Natalii Szroeder, zaplanowany na dachu Heron Live Hotel, który jest położony w otoczeniu wody i zieleni tuż nad Jeziorem Rożnowskim. 

  Plany zmodyfikował deszcz, który przywitał zwycięzców utrudniając organizatorowi konkursu realizację nagrody. Nie wpłynął on jednak na pozytywny nastrój uczestników. Hasło „Lech it Easy!”, promujące nowy produkt marki Lech, które jest zachętą do złapania dystansu i cieszenia się chwilą sprawdziło się w niesprzyjających warunkach.

  Ze względu na pogodę koncert zorganizowano w hotelu, dzięki temu zyskał bardziej kameralną atmosferę. – Chcieliśmy zachować wakacyjny klimat, lekkość, bo chodzi o fun i zabawę – mówi Natalia Szroeder i podkreśla, że był to dla niej wyjątkowy, bardzo osobisty występ. 

  Lech Easy Kompanii Piwowarskiej jest łagodniejszym lagerem o mniejszej zawartości alkoholu (4,2%), obniżonej goryczce i nagazowaniu. Wpisuje się w trendy widoczne w młodszej generacji konsumentów, którzy poszukują lżejszych piw o delikatniejszym smaku i bardziej nowoczesnym wizerunku. Twarzą kampanii promującej Lecha Easy jest Natalia Szroeder. 

  Opublikowano: 05.09.2023

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.