Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Lech Free 0,0% ze Złotym Paragonem! Tyskie Gronie z wyróżnieniem Lech Free 0,0% ze Złotym Paragonem! Tyskie Gronie z wyróżnieniem

  Lech Free 0,0% ze Złotym Paragonem! Tyskie Gronie z wyróżnieniem

  Już po raz dziewiąty wręczono nagrody w ramach konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Pierwsze miejsce w kategorii piw bezalkoholowych zajął Lech Free 0,0%, z kolei Tyskie Gronie zostało wyróżnione w kategorii piw jasnych. Ten prestiżowy konkurs jest jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

  23 maja 2019 r. podczas uroczystej Gali w warszawskim Teatrze Kamienica wręczone zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Już po raz dziewiąty – dzięki czytelnikom miesięcznika Hurt & Detal, którzy wzięli udział w specjalnym głosowaniu – redakcja mogła zaprezentować te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

  W gronie zwycięzców znalazł się Lech Free 0,0%, który okazał się najlepszym produktem w kategorii piw bezalkoholowych. To rozwiązanie idealne dla amatorów piwnej goryczki, którzy z z różnych powodów, m.in. aktywnego stylu życia, rezygnują z alkoholu. Receptura 0,0% sprawia, że można cieszyć się jego pełnym piwnym smakiem zawsze, gdy przyjdzie na to ochota.

  Wśród 130 wyróżnionych w konkursie produktów jest Tyskie Gronie, docenione w kategorii piw jasnych. To Ikona polskiego lagera, od lat jedno z ulubionych piw Polaków i najbardziej demokratyczny z piwnych gatunków. Wszystko to wpływa na to, że konsumenci tak chętnie sięgają po „Złoto Tychów” czyniąc je bardzo atrakcyjnym także dla sprzedawców.

  Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG. Konkurs odbywa się w cyklu rocznym. "Złoty Paragon" to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal. Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą kupcom największe dochody.

  Opublikowano: 27.05.2019

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.