Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  02.04.2019

  Lech Free 0,0%: dwa nowe smaki dla fanów owocowego orzeźwienia

  Lech Free 0,0% rozpoczyna nowy piwny sezon pełnią smaków! W debiutujących właśnie w sprzedaży jego dwóch nowych wariantach - Lech Free 0,0% Pomelo i Grejpfrut oraz Lech Free 0,0% Granat i Acai - zero procent alkoholu spotyka sto procent smaku egzotycznych owoców. Wszystko po to, by letnie orzeźwienie nabrało zupełnie nowego wymiaru!

  Do rodziny Lecha Free 0,0%, obok klasycznego lagera i orzeźwiającej Limonki z Miętą, dołączają dwie nowe egzotyczne propozycje smakowe: Lech Free 0,0% Pomelo i Grejpfrut oraz Lech Free 0,0% Granat i Acai. Nowe warianty łączy doskonała baza bezalkoholowego lagera, gwarantująca delikatną, piwną goryczkę, oraz świeżość wakacyjnych smaków. Aromatyczne pomelo z lekko wytrawnym grejpfrutowym finiszem to idealna propozycja dla fanów cytrusowego orzeźwienia, natomiast słodko-kwaśna kompozycja granatu i jagód acai zjedna sobie wielbicieli nieco łagodniejszych połączeń. Klasyczna metoda warzenia i zastosowanie opatentowanego szczepu drożdży gwarantują 100% smaku i 0,0% alkoholu.

  Jeszcze więcej orzeźwienia

  To nie koniec nowości, które czekają na fanów Lecha Free 0,0% w letnim sezonie! Aby radość z orzeźwienia mogła trwać dłużej, Lech Free 0,0% w nowych wariantach dostępny będzie teraz w  butelce o poj. 500 ml. Niezmiennie będzie można go kupić także w mniejszych opakowaniach – butelce o poj. 330 ml oraz półlitrowej puszce.

  Nowy sezon, nowe opakowania

  W tym sezonie Lech Free 0,0% pojawi się na sklepowych półkach w zupełnie nowej odsłonie. Od teraz lager będzie zachęcał elegancką, granatową etykietą, a nowe smaki kusić będą białą, z kolorowymi i soczystymi owocami. W sprzedaży piwo dostępne będzie od marca 2019 roku.