Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  13.04.2022

  Lech Free 0,0% Active Hydrate – pierwsze bezalkoholowe piwo w Polsce o smaku mango i cytryny o właściwościach nawadniających startuje z nową kampanią!

  Lech Free 0,0% Active Hydrate – pierwsze piwo bezalkoholowe w Polsce o właściwościach nawadniających, o smaku mango i cytryny z nowym spotem reklamowym od 11 kwietnia br. Marka pokazuje jak bezalkoholowy wariant może łączyć piwny smak z aktywnym stylem życia. Nowa kampania osadzona na platformie „Lechendy mogą wszystko” jest emitowana w TV.

   W spocie poznajemy historię ciężko trenującego śmiałka, który po wysiłku fizycznym nawadnia organizm Lechem Free 0,0% Active Hydrate. Napój ma specjalny skład pozwalający w krótkim czasie uzupełnić niedobory wody i sodu w organizmie, na przykład po aktywności sportowej lub w upalne dni.

  W spocie ponownie pojawił się bard, występujący we wszystkich reklamach marki Lech Kompanii Piwowarskiej. Charakterystyczne "Le Le Le Le" ponownie zagości na ustach wszystkich, którzy lubią smak piwa, szukają orzeźwienia i chcą czegoś więcej. Lech Free 0,0% Active Hydrate to połączenie bezalkoholowego lagera z soczystym, słodkim smakiem mango i kwaśną, orzeźwiającą nutą cytryny.

  Za koncepcję spotu odpowiada agencja Bardzo, za jego produkcję dom produkcyjny MOON Films. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith. Projekt opakowań opracowało Prism Studio. Działania digital, Social Media, współpracę z influencerami i komunikację PR prowadzi agencja Cut the Mustard.