Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Książęce Lager - nowy styl w kolekcji piwnych specjalności Kompanii Piwowarskiej Książęce Lager - nowy styl w kolekcji piwnych specjalności Kompanii Piwowarskiej

  Książęce Lager - nowy styl w kolekcji piwnych specjalności Kompanii Piwowarskiej

  Jasny lager to najpopularniejszy gatunek piwa w historii światowego piwowarstwa. Niezależnie od trendów na nowe piwne style niezmiennie jest najbardziej lubianym piwem na świecie.

  Książęce Lager – piwo dolnej fermentacji, którego wzorcem jest jasny lager najwyższej jakości, to nowa propozycja marki Książęce. Jest piwem pełnym w smaku i jednocześnie orzeźwiającym. Warzone z ograniczonej liczby składników, z zastosowaniem wyłącznie jasnego słodu jęczmiennego oraz rodzimych odmian chmielu goryczkowego i aromatycznego. 

  Książęce Lager charakteryzuje się wysoką klarownością, jasną barwą i czystym profilem smakowym, w którym goryczka i słodowość idealnie się równoważą dzięki niskiej temperaturze fermentacji i długiemu leżakowaniu. Obfita i trwała piana długo zachowuje jego aromat.

  To piwo, którego największym atutem są klasyczne piwne cechy. Słodowa pełnia smaku, wytrawna goryczka i orzeźwiający chmielowy finisz sprawiają, że Książęce Lager spełni oczekiwania wymagających, obeznanych z piwnymi specjalnościami piwoszy, jak i tych, którzy najbardziej cenią piwną klasykę. Warto dodać, że świetnie uzupełnia smak wielu potraw kuchni polskiej, niemieckiej i czeskiej.

  Książęce Lager Kompanii Piwowarskiej można znaleźć w ofercie najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce. Marka zaprasza wszystkich piwoszy na spotkania w towarzystwie Książęcego Lager.

  Dodatkowych informacji udziela: 
  Biuro Prasowe

  Kompania Piwowarska 
  mail: biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Opublikowano: 02.11.2022