Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce

  Kompania Piwowarska najlepiej ocenionym pracodawcą w branży FMCG w Polsce

  Kompania Piwowarska zdobyła dwa wyróżnienia w badaniu Randstad Employer Brand Research. W branży FMCG lider rynku piwnego w Polsce zajął po raz czwarty z rzędu miejsce pierwsze. Natomiast w zestawieniu ogólnym najlepszych pracodawców w kraju miejsce czwarte. 

  Bardzo dobra reputacja, stabilność zatrudnienia i kondycja finansowa Kompanii Piwowarskiej – to te czynniki zostały ocenione najwyżej przez uczestników badania Randstad Employer Brand Research. 

  – To duże wyróżnienie być tak wysoko ocenianym na rynku pracy, zwłaszcza czwarty rok z rzędu i w tak trudnym ostatnim roku. Ludzie są dla nas największą wartością – ich dobrostan stanowi jeden z równorzędnych filarów naszej strategii Lepsza Przyszłość 2030. Dbamy o różnorodność w firmie, która sprawia, że nasi pracownicy czerpią od siebie, rozwijają i wzajemnie inspirują, tworząc przyjazne, inkluzywne miejsce pracy. To badanie utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą – skomentował Wojciech Moliński, Wiceprezes ds. Personalnych w Kompanii Piwowarskiej.

  Randstad Employer Brand Research to projekt badający markę pracodawcy, który opiera się na opiniach losowo wybranych respondentów. Prowadzony od 2000 r. jest dziś obecny w 34 krajach i obejmuje ponad 190 tys. respondentów z 6493 firm. 

  Na podstawie badania tworzony jest ranking wyróżniający najbardziej atrakcyjnych pracodawców w danym kraju. 

  Zwycięzców ogłoszono 17 czerwca br. 
   

  Opublikowano: 21.06.2021