Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  Kompania Piwowarska na podium w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce Kompania Piwowarska na podium w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce

  Kompania Piwowarska na podium w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce

  Dobra kondycja firmy, reputacja i stabilność zatrudnienia wyróżniły Kompanię Piwowarską spośród 150 firm w 14. edycji badania Randstad Employer Brand Research 2024. Lider rynku piwa w Polsce zajął drugie miejsce w ogólnym zestawieniu najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce i dodatkowo powtórzył sukces, zajmując po raz piąty czołowe miejsce wśród firm z branży FMCG.

  To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ ludzie są największą wartością naszej firmy, to oni ją tworzą. Wynik tego badania utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją misję. Dbamy o różnorodność w firmie i chcemy, aby nasi pracownicy czuli się w niej bezpiecznie, byli wspierani przez nas w każdym aspekcie swojego życia, przy tym mogli rozwijać się i spełniać swoje ambicje – skomentował Wojciech Moliński, Wiceprezes ds. Personalnych w Kompanii Piwowarskiej.

  Lider branży piwowarskiej w Polsce daje pracownikom możliwości rozwoju i realizowania ciekawych projektów czy wprowadzania nowatorskich na rynku rozwiązań. Potwierdzają to wysokie wyniki zaangażowania w corocznie prowadzonym badaniu opinii pracowników.

  Kompania Piwowarska zapewnia swoim pracownikom szeroką gamę benefitów od opieki medycznej, dla pracownika i członków rodziny i ubezpieczenie na życie, poprzez program MyBenefit, w którym firma regularnie doładowuje konta pracowników. Za pośrednictwem tej platformy opłacić można m.in.: karty MultiSport, bilety do kina, teatru, na koncerty czy wydarzenia sportowe. 

  Wiodący producent piwa w Polsce oferuje także programy takie jak m.in. „Jak się masz” obejmujący obszary zdrowia psychicznego i fizycznego czy program „Postaw na ruch” zachęcający do sportowej rywalizacji. Firma oferuje też akcje profilaktyczne i dostęp do specjalistów z różnych dziedzin np. psychologii, dietetyki. Wspiera również inicjatywy dotyczące różnorodności, odżywiania, aktywności i zarządzania emocjami. 

  Pracownicy Kompanii Piwowarskiej otrzymują także liczne świadczenia pozapłacowe w całości finansowe przez firmę. Należą do nich m.in.: wydłużony urlop ojcowski, dodatkowe dni dla rodziców, którzy utracili dziecko w wyniku poronienia, dodatkowe dni na terapię bezpłodności czy w przypadku śmierci członka rodziny. Te i inne działania wspierają m.in. zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym oraz pomagają w dbaniu o zdrowie fizyczne i psychiczne. 

  Randstad Employer Brand Research to projekt badający markę pracodawcy, który opiera się na opiniach losowo wybranych respondentów. Prowadzony od 2000 r. jest dziś obecny w 32 krajach i obejmuje ponad 170 tysięcy respondentów. Na podstawie badania tworzony jest ranking wyróżniający najbardziej atrakcyjnych pracodawców w danym kraju. W Polsce tegoroczne badanie objęło 150 największych pracodawców i firmy dodatkowe. Wzięło w nim udział blisko 6,8 tysiąca respondentów w wieku od 18 do 64 lat, osób pracujących, uczących się lub poszukujących zatrudnienia. 

  Opublikowano: 17.05.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.