Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  „Jak już wznosić, to najlepiej Żubra” – w nowej kampanii marki pojawia się UFO, lewitujący ciągnik i seria niewyjaśnionych zjawisk „Jak już wznosić, to najlepiej Żubra” – w nowej kampanii marki pojawia się UFO, lewitujący ciągnik i seria niewyjaśnionych zjawisk

  „Jak już wznosić, to najlepiej Żubra” – w nowej kampanii marki pojawia się UFO, lewitujący ciągnik i seria niewyjaśnionych zjawisk

  Wielkie poruszenie w świecie strażnika puszczy. W kampanii otwierającej sezon piwny, ikoniczny Żubr wzbudza zainteresowanie istot pozaziemskich.

  Marka Żubr Kompanii Piwowarskiej, znana z oryginalnego humoru i dystansu do rzeczywistości w swojej największej tegorocznej kampanii 360° postawiła na zaskakującą historię. O takiej sytuacji nie szumiała jeszcze puszcza. W różnych miejscach w kraju zaczął się pojawiać Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Relacje świadków potwierdzały jedno: czegoś szuka. Podejmuje próby wzniesienia różnych obiektów i stworzeń.

  Start kampanii zapowiadały na początku kwietnia br. niestandardowe działania influencer marketingowe w internecie i prasie. Na profilach aktora Janusza Chabiora w social mediach można było zobaczyć serię nagrań relacjonujących niecodzienną obecność UFO. Wizyty kosmicznych przybyszy komentował również dziennik Super Express w materiale o lewitującym Bizonie. Całości dopełniły działania twórców internetowych: m.in na kanale „Bez Tajemnic”, została opublikowana rozmowa z ufologiem - Robertem Bernatowiczem (link do wywiadu) tłumacząca z naukowego punktu widzenia bliskie spotkanie z inną cywilizacją.

  Okazało się, że to właśnie żubr najbardziej przypadł do gustu tajemniczym pozaziemskim wizytatorom. To wyróżnienie, podkreśla hasło kampanii: „Jak już wznosić, to najlepiej Żubra”. Finał poszukiwań pokazuje spot reklamowy.

  - To prawdopodobnie najbardziej nieziemska kampania Żubra, która odnosi się do bardzo ziemskiego rytuału wznoszenia piwa. Jestem pewny, że zostanie przyjęta z uśmiechem i zainspiruje do celebracji niezwykłych momentów w towarzystwie króla puszczy – mówi Michał Szczerba, Brand Manager Żubra.

  Za koncepcję spotu telewizyjnego odpowiada agencja PZL, produkcją zajął się Moon Films, udźwiękowieniem Juice, postprodukcją Platige Image. Działania digital i PR przygotowała Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith należąca do Publicis Groupe.

  Opublikowano: 15.04.2024

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.