Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  „Dwa Szybkie Żubry” wymiatają w ósmej edycji loterii – do wygrania 12 mln piw „Dwa Szybkie Żubry” wymiatają w ósmej edycji loterii – do wygrania 12 mln piw

  „Dwa Szybkie Żubry” wymiatają w ósmej edycji loterii – do wygrania 12 mln piw

  18 stycznia br. startuje flagowa aktywacja marki Żubr Kompanii Piwowarskiej – „Dwa Szybkie Żubry”. Promocja pod hasłem „Dwa Szybkie Żubry wymiatają” potrwa do 31 lipca 2023 r. W największej loterii Żubra na wygrane przeznaczono12 milionów piw.

  Wystarczy kupić jednego Żubra ze specjalnym oznaczeniem na opakowaniu, by mieć szansę wygrania dwóch. Promocyjne puszki i butelki piwa Żubr trafią do sprzedaży 18 stycznia br. Sprawdzona, prosta formuła jest znana sprzedawcom, ponieważ mechanizm promocji konsumenckiej nie zmienił się względem poprzednich edycji. Konsument dowie się o wygranej znajdując jej symbol pod kapslem lub zawleczką.

  „Dwa Szybkie Żubry” to loteria wyczekiwana i przyjmowana przez konsumentów z entuzjazmem. W tej edycji, inspirując się galopem króla puszczy, spieszymy z możliwością wygranych już w styczniu, czyli wcześniej niż w ubiegłych latach – komentuje Urszula Czerniawska-Kapeluch, senior brand manager Żubra.

  Głównym nośnikiem kampanii jest spot reklamowy opowiadający historię dwóch żubrów galopujących przez puszczę, w którym szybkość i potęga zwierząt robi wrażenie. Działania reklamowe będą realizowane przede wszystkim w telewizji, internecie m.in. w kanałach social media oraz w punktach sprzedaży.

  Za koncepcję spotu telewizyjnego odpowiada agencja PZL, produkcją zajął się dom produkcyjny OTO Film, udźwiękowieniem Juice, postprodukcją Platige Image. Działania digital i PR przygotowała Huta 19 im. Joachima Fersengelda, zaplanowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

  Opublikowano: 17.01.2023

  Kontakt z biurem prasowym Kompanii Piwowarskiej

  Jakub Mazur
  Kierownik ds. relacji zewnętrznych

  t. +48 601 599 345
  e. biuro.prasowe@asahibeer.pl

  Jeśli chcesz podzielić się opinią o naszych piwach lub złożyć reklamację, skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na stronie kontakt.