Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
  wstecz
  05.04.2022

  DARK FRUITS SOUR – NOWY SMAK OD LECHA FREE 0,0%

  Lech Free 0,0%, marka z portfolio Kompanii Piwowarskiej lidera polskiego rynku piwnego  w kategorii piw bezalkoholowych oraz bezalkoholowych piw smakowych rozszerza ofertę o Lecha Free 0,0% Dark Fruits Sour. Jest to pierwszy wariant Lecha Free 0,0% o lekko kwaśnym smaku, płynącym z połączenia ciemnych owoców: wiśni, jeżyny i śliwki. Nowość jest dostępna od połowy marca br. w handlu tradycyjnym, dużych marketach oraz w lokalach gastronomicznych.

  Nowości Lecha Free 0,0% są najczęściej wybieranymi nowościami smakowych piw bezalkoholowych wg. Nielsen (udziały wartościowe i wolumenowe sprzedaży Polska MAT 09.2020-09.2021). Warianty bez procentów są idealną alternatywą dla słodkich napojów gazowanych i fanów owocowego orzeźwienia – można się nimi cieszyć, gdy ma się na to ochotę. 

  Lech Free 0,0% to najczęściej wybierana marka wśród piw bezalkoholowych wg Nielsena jw. W marcu do oferty Lecha Free 0,0% dołączył Lech Free 0,0% Active Hydrate – pierwsze piwo bezalkoholowe o smaku mango i cytryny, które ma działanie nawadniające. Oprócz nowego wariantu, w rodzinie Lecha Free 0,0% znajdziemy bogaty wybór smaków: arbuza z miętą, limonkę z miętą, pomelo i grejpfrut, granat i acai, marakuję i melon. Marka w trosce o miłośników charakterystycznej piwnej goryczki oferuje też klasycznego, bezalkoholowego lagera Lecha Free 0,0% tym, którzy pragną cieszyć się smakiem piwa bez alkoholu oraz wariant – Lech Free 0,0% Chmiele Cytrusowe, który dzięki orzeźwiającym cytrusowym nutom smakowym idealnie sprawdza się podczas upalnych dni.

  Lech Free 0,0% Dark Fruits Sour jest dostępny w butelkach o pojemności 330 ml, 500 ml oraz  w puszkach 500 ml. Launch Lech Free 0,0% Dark Fruits Sour wesprze emisja spotu reklamowego w TV, kampania digital oraz współpraca z influencerami.