Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
Kompania Piwowarska

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Niepoprawny format daty!

Ten serwis, jak alkohol, przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich
wstecz
04.03.2021

ARBUZ & MIĘTA – NOWY SMAK W PORTFOLIO LECHA FREE 0,0%

Lech Free 0,0% od lat cieszy się opinią lidera polskiego rynku zarówno w kategorii piw bezalkoholowych, jak i ich smakowych wariantów. W 2021 roku marka poszerza swoją ofertę o orzeźwiający bezalkoholowy lager o smaku arbuza i mięty. Nowy wariant będzie dostępny w sprzedaży już od marca. 

Piwa bezalkoholowe to segment rynku piwowarskiego, który w ostatnich latach prezentuje niezwykle dynamiczne wzrosty. Jak utrzymują eksperci trend ten będzie się utrzymywać w najbliższej przyszłości, zarówno w przypadku bezalkoholowych wersji klasycznych lagerów, jak i piw smakowych. Lech Free 0,0% Arbuz i Mięta to odpowiedź marki na rosnące potrzeby polskich konsumentów, którzy chętnie sięgają po nowości. Nowy napój łączy smak piwa bezalkoholowego z soczystością arbuza i orzeźwiającymi nutami mięty. Jej świeżość przełamuje subtelną słodycz owocu co ciekawie kontrastuje z piwną goryczką napoju.

Lech Free 0,0% Arbuz i Mięta będzie dostępny w butelkach o pojemności 330 ml, 500ml oraz 0,5-litrowych puszkach. Obok nowości, amatorzy smakowych piw bezalkoholowych znajdą w portfolio marki Lech Free 0,0% produkty o smaku limonki z miętą, pomelo i grejpfruta, granatu i acai, ananasa i guawy oraz marakui i melona. Producent zatroszczył się też o fanów charakterystycznej piwnej goryczki oferując klasyczny lager bez alkoholu. To propozycja dla osób, które pragną cieszyć się smakiem swojego ulubionego piwa zawsze, gdy mają na to ochotę.

Launch nowego produktu od Lecha Free 0,0%, marki z portfolio Kompanii Piwowarskiej, będzie wsparty  szeroko zakrojoną kampanią telewizyjną, działaniami digitalowymi oraz outdoorowymi.